مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

موبایلهای جدید با نمایشگرهای همیشه روشن


مجله اینترنتی راه ما:گوگل از دو موبایل جدید رونمایی کرده که به پیروی از آیفون جک هدفون در آنها حذف شده و جالب آنکه با فشردن دستگاه دستیار هوشمند موبایل فعال می شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 3 ماه پیش
به گزارش سی نت، گوگل از نسل دوم موبایل های هوشمند پیکسل رونمایی کرد. این شرکت ادعا می کند عمر باتری دستگاه های جدید یک روز است، قابلیت تصویر العمل سریع تر دارند و البته بهترین دوربین در آنها به کار رفته است.این دستگاه ها به نام های پیکسل ۲ با نمایشگر ۵ اینچی و قیمت ۶۴۹ دلار و پیکسلXL۲ با نمایشگر ۶ اینچی و قیمت ۸۴۹ دلار رونمایی شده اند.
در موبایل های جدید گوگل هم به پیروی از آیفون، جک هدفون حذف شده است.همچنین پرچمداران جدید این شرکت مجهز به فناوری صفحه همیشه روشن هستند بنابراین فرد می تواند درهمه حال نوتیفیکیشن های خود را روی صفحه مشاهده کند.
علاوه بر آن با فشار دادن دستگاه می توان دستیار هوشمند گوگل را در موبایل فعال کرد.همچنین نسل دوم موبایل های گوگل نمایشگرهای بزرگتر و درخشان تری دارند که بخش بیشتری از جلوی دستگاه را می پوشانند و از جنس OLEDهستند.علاوه براین موارد هر دو موبایل دارای بلندگوهای استریویی هستند که داخل دستگاه تعبیه شده اند.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است