Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

برگزاری دهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت دفاع برای اولین‌باردرتبریز


تبریز - رئیس عقیدتی سیاسی صنایع شهید رسولی وزارت دفاع اعلام کرد: دهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و خانواده‌های وزارت دفاع برای اولین‌بار به صورت منطقه‌ای در تبریز برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 2 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین جبرائیل محرمی عصر امروز در مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات قرآنی منطقه‌ای وزارت دفاع در ساختمان شهید رسولی وزارت دفاع آذربایجان شرقی اظهار کرد: امسال برای اولین‌بار است که این مسابقات به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در دوره‌های پیشین این مسابقات کارکنان شرکت‌کننده در مسابقات قرآنی وزارت دفاع به همراه خانواده‌هایشان به تهران می‌رفتند و به صورت سراسری این مسابقات برگزار می‌شد.
محرمی تصریح کرد: کارکنان این وزارت در استان‌های اردبیل، زنجان، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی امسال در تبریز و به میزبانی ما گرد هم آمدند تا در رشته‌های مختلف مسابقات قرانی به رقابت بپردازند.
وی در ادامه اعلام کرد: بخاطر اینکه برای اولین‌بار میزبان برگزاری این مسابقات هستیم، ممکن است مشکلات و نواقصی وجود داشته باشد اما سعی خواهیم کرد در سال‌های آتی مسابقات قرآنی را بهتر و باکیفیت‌تر برگزار کنیم.
در پایان این مراسم، اسامی منتخبان این دوره اعلام، و به‌وسیله لوح تقدیر و جایزه‌ نقدی از آنان تقدیر شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است