مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سوانح جاده‌ای در شهرستان ساوه ۱۵ مصدوم برجای گذاشت


ساوه- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر وقوع شش سانحه جاده ای در محورهای شهرستان ساوه طی روز گذشته، ۱۵مصدوم برجای ماند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/15 - 4 ماه پیش
نعمت الله عزیزی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این سوانح رانندگی روز گذشته در محورهای ساوه رخ داد که در نخستین حادثه، به دنبال برخورد یک سمند و نیسان در اتوبان ساوه- همدان، چهار مصدوم برجای ماند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: در سانحه دوم که بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در اتوبان ساوه-همدان کیلومتر ۳۰ رخ داد نیز یک نفر مصدوم شد.
عزیزی بیان کرد: حادثه سوم به علت برخورد یک کامیون و پراید در اتوبان سلفچگان به وقوع پیوست که سه مصدوم بر جای گذاشت و همچنین برخورد تریلی و خاور در جاده قدیم سلفچگان موجب مصدومیت یک نفر شد.
وی عنوان کرد: در پنجمین سانحه روز مذکور، به دنبال واژگونی پژو ۴۰۵ در اتوبان ساوه - همدان کیلومتر ۸۰، چهار نفر مصدوم شدند و همچنین در جاده قدیم تهران-ساوه بر اثر واژگونی پژو ۲۰۶، دو مصدوم بر جای ماند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه تصریح کرد: در تمامی حوادث ذکرشده نیروهای امدادی نزدیکترین پایگاه اورژانس بلافاصله پس از اطلاع، در محل سانحه حاضر شده و مصدومان را پس از انجام اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی، به مراکز درمانی منتقل کردند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است