مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ربیعی: حق عقب گرد در موضوع اشتغال زایی نداریم


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با وجود حمایت‌های دولت، حق عقب‌گرد در موضوع اشتغال‌زایی نداریم و با برنامه‌ریزی تمامی مشکلات کشور رفع می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/14 - 4 ماه پیش
خبرگزاری فارس: علی ربیعی دقایقی پیش در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت‌های متعددی برای دست یافتن به محورهای توسعه پایدار است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های مدون، آمار بیکاری در شهرستان سبزوار می‌تواند کاهش یابد.
وی با بیان اینکه این وزارتخانه با بدنه اجتماعی جامعه در ارتباط است، اضافه کرد: دولت به‌ تنهایی قادر به انجام فعالیت اشتغال‌زایی نیست، بلکه خیّرین نیک‌اندیش باید حضور پررنگی داشته باشند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز چراغ توسعه کشور سبز شده است، بیان کرد: با وجود حمایت‌های دولت، حق عقب‌گرد در موضوع اشتغال‌زایی نداریم و با برنامه‌ریزی تمامی مشکلات کشور رفع می‌شود.
ربیعی از سفر گروهی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی یک ماه آینده برای بررسی مشکلات حوزه‌های مختلف به این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: در این سفر چند روزه، تمامی مشکلات شهرستان سبزوار مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به زیرساخت‌های صنعت سبزوار، تشریح کرد: این شهرستان طی چند سال اخیر در بخش‌های طیور، چوب، سیمان و کشاورزی به پیشرفت‌های خوبی رسیده و توان اشتغال‌زایی بالایی دارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان یادآور شد: تولیدکنندگان و صنعتگران این شهرستان می‌توانند در زمینه برندسازی محصولات در سطح ملی جایگاه قابل قبولی کسب کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است