Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

دانش آموزان جا مانده از تحصیل تا چه سنی می توانند در کلاس اول ثبت نام کنند


مجله اینترنتی راه ما: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مانعی برای ثبت نام دانش آموزان در آموزش و پرورش وجود ندارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/14 - 2 ماه پیش
نادر جهان آرای، ضمن تشریح علل بازماندگی از تحصیل کودکان اظهار کرد: بازماندگی از تحصیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی به علت مشکلات فرهنگی و خانوادگی و فقر از تحصیل باز می‌مانند و تعدادی از کودکان نیز به علت معلولیت‌ها، مشکلات فیزیکی، ذهنی و بیماری نمی‌توانند به مدرسه بروند.
وی افزود: البته آن دسته از کودکانی که به علت بیماری از مدرسه عقب می‌مانند شاید یک یا دو سال بعد و پس از بهبودی بتوانند وارد مدرسه شوند و با تاخیر تحصیل را شروع کنند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه کودکان تا سن زیر 9 سال می‌توانند در پایه اول ابتدایی جذب شوند گفت: مانعی برای جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل در آموزش و پرورش وجود ندارد.
جهان آرای درباره روند مشارکت آموزش و پرورش با سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها در زمینه رفع بازماندگی از تحصیل گفت: همکاری و تعامل ما با موسسات مردم نهاد در بحث کودکان کار و ایتام فوق العاده و بسیار خوب است. این سازمان ها معمولا از دوره تولد تا شش سالگی کودکان در خانواده‌های آسیب دیده را شناسایی کرده‌اند و از آنها پشتیبانی می‌کنند و این حمایت‌ها حتی در دوره ابتدایی ادامه می‌یابد.
وی ادامه داد: محدودیتی در زمینه ثبت نام اتباع وجود ندارد و در 10 روز منتهی به شروع سال تحصیلی روند جذب بویژه در پایه اول خوب بود. این در حالیست که تعداد اتباع در منطقه 19 تهران بالاتر است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است