مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بازگشت باشکوه فرمانده؛ امیدِ شفر


شفر در اولین روزهای حضورش در ایران تماشاگر بازی تیم کی‌روش بود. او بعد از این بازی گفت به بازی ملی‌‌پوشانمان افتخار می‌کنم.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 4 ماه پیش
وبسایت نود: شفر در اولین روزهای حضورش در ایران تماشاگر بازی تیم کی‌روش بود. او بعد از این بازی گفت به بازی ملی‌‌پوشانمان افتخار می‌کنم. فارغ از تعریف و تعارف شفر اما قطعا یکی از ملی‌پوشانی که شفر می‌تواند به او افتخار کرده امید ابراهیمی است.
منصوریان آنقدر خوش‌شانس نبود که تا پایان مصدومیت امید ابراهیمی در استقلال بماند و با حضور او از بحران خارج شود. امید ابراهیمی اما حالا دیگر مصدوم نیست و در اولین بازی‌اش برای تیم ملی هم یک پاس زیبا به انصاری‌فرد داد تا مشخص شود که برای بازگشت به روزهای اوجش هم زمان زیادی لازم ندارد.
او برای اولین پاس گلش‌ برای بعد از بازگشت از مصدومیت تنها ۲۶ دقیقه لازم داشت. ابراهیمی پیش از این دو بازی به مدت ۱۰ دقیقه برای استقلال انجام داده بود و در این بازی هم در ابتدای نیمه دوم به میدان آمد و بعد از ۱۶ دقیقه پاس گل دوم را به کریم انصاری‌فرد داد. ابراهیمی پیش از این نشان داده زمانی که موتورش روشن می‌شود، خاموش شدن آن به سادگی انجام نمی‌شود. او در مقابل چشمان سرمربی جدیدش موتور خود را روشن کرد تا شفر و هواداران استقلال را به پایان زودهنگام بحران امیدوار کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است