Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اعتماد از دست رفته به حقیقی؛ دروازه‌بانِ چندم؟


هیچکس نفهمید حقیقی، چرا و چطور به محبوب‌ترین دروازه‌بان کی‌روش تبدیل شد و حالا، چرا تا این حد از جایگاهی که داشت دور شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 2 ماه پیش
وبسایت نود: هیچکس نفهمید حقیقی، چرا و چطور به محبوب‌ترین دروازه‌بان کی‌روش تبدیل شد و حالا، چرا تا این حد از جایگاهی که داشت دور شده است.
علیرضا حقیقی با وجود بازی‌های کم در تیم ملی، دروازه‌بان اصلی کی‌روش در جام جهانی بود و در جام ملت‌های آسیا هم همین روند را ادامه داد. ضعف‌های حقیقی، او را از ترکیب تیم ملی دور نکرد اما دو اشتباه مقابل ژاپن و ترکمنستان، حسابی برای او گران تمام شد. حقیقی از بازی دو سال قبل با ترکمنستان، جایگاهش در ترکیب تیم ملی را از دست داد و از آن زمان تا امروز، فقط ۶ دقیقه مقابل قرقیزستان فرصت بازی پیدا کرده است.
بازی رفت با سوریه در انتخابی جام جهانی که بیرانوند مصدوم بود، به نظر می‌رسید حقیقی دوباره شماره یک تیم ملی باشد اما کی‌روش سوشا مکانی را برای حفاظت از دروازه ایران انتخاب کرد و نشان داد حقیقی انتخاب دومش هم نیست. نمایش نه چندان خوب بیرانوند در بازی‌های اخیر باشگاهی و ملی باز هم نام حقیقی را به عنوان کاندیدای دروازه‌بانی تیم ملی مطرح کرد اما در بازی دوستانه امروز با توگو، کی‌روش حامد لک را امتحان کرد و حاضر نشد حتی در یک بازی دوستانه حقیقی را امتحان کند.
۱۶ ماه، از آخرین باری که حقیقی در یک بازی دوستانه یا رسمی درون دروازه تیم ملی قرار گرفته می‌گذرد و اگر در بازی با روسیه هم به حقیقی فرصت بازی نرسد، یعنی او حتی رقیب اصلی بیرانوند برای حضور در روسیه هم نخواهد بود. دروازه‌بانی که هم رسیدنش به شماره یک تیم ملی و هم دور شدنش از دروازه ایران، با سرعتی غافلگیر کننده بوده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است