مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

6 گل انصاری‌فرد در 3 مسابقه؛ 329 روز بعد!


در سه دیدار اخیری که کریم انصاری‌فرد برای تیم ملی گل زد، دابل کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 4 ماه پیش
وبسایت نود: کریم انصاری‌فرد در دیدارهای اخیر ملی، یا گل نمی‌زند، اگر بزند دو تا می‌زند. کریم انصاری‌فرد در بازی مقابل توگو در پنجاه و نهمین مسابقه ملی‌اش، هفدهمین گل‌اش را زد. انصاری‌فرد در هر سه دیدار اخیر ملی که گل زد، دابل کرد. کریم در بازی مقابل قرقیزستان و گینه‌نو دو گل زده بود. دیگر گل نزد تا این که در بازی امروز مقابل توگو باز هم پایش به گلزنی باز شد و دو بار دروازه حریف را باز کرد. پیش از این یک بار در بازی مقابل مالدیو هم دابل کرده بود تا در نهایت چهار مرتبه در تیم ملی دابل کرده باشد.
کریم استاد گل زدن به تیم‌های نه‌چندان مطرح است و گلی در بازی‌های مهم نمی‌زند. ایسلند، مالی، کره‌شمالی، مالدیو (۲گل)، فلسطین، بحرین، موریتانی، کویت، آنگولا، گوام، قرقیزستان (۲گل)، گینه‌نو (۲گل)، توگو (۲گل) تیم‌هایی هستند که از کریم انصاری‌فرد گل دریافت کردند.
این چهاردهمین گل کریم انصاری‌فرد در دوره کی‌روش بود. سه گل دیگر او در دوره قطبی به ثمر رسیده بود. ضمن این که انصاری‌فرد هنر خاصی در گل زدن بازی‌های دوستانه دارد. این دهمین گل کریم در دیدارهای دوستانه تیم ملی بود.
کریم انصاری‌فرد برای آخرین در تاریخ ۲۰ آبان سال ۹۵ به گینه‌نو گل زده بود و در هشت دیدار اخیر تیم ملی در باز کردن دروازه حریفان ناکام بود. حالا قبل از این که گل نزدن‌های کریم در بازی‌های پیاپی، دو رقمی شود، انصاری‌فرد دو گل زد تا در روزهایی که در باشگاه‌اش فرصت بازی پیدا نمی‌کند، ناکامی‌اش را در تیم ملی جبران کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است