مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در هفته ناجا


مجله اینترنتی راه ما: سخنگوی نیروی انتظامی ضمن تشریح برنامه های هفته ناجا از ترخیص وسایل نقلیه توقیفی و ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی در کلیه مراکز درمانی این نیرو در سراسر کشور خبرداد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 3 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: سردار سعید منتظرالمهدی اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی با شعار  پلیس Police برای امنیت ، امنیت برای همه از جمعه 14 مهرماه با سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی و همزمان فرماندهان انتظامی استان ها در سراسر کشور پیش از خطبه های نمازجمعه تهران و سراسر کشور آغاز می‌شود و در پنج شنبه ضمن حضور در بهشت زهرا(س) به منظور تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا پایان می یابد.
وی ادامه داد: ارائه خدمات مضاعف به شهروندان، اعلام گزارش یک ساله از عملکرد پلیس به مردمان خوب و عزیزمان به جهت افزایش اعتماد و جلب سرمایه های بی بدیل اجتماعی و مشارکت های مردمی در انجام و فرجام بهینه بی شمار ماموریت های پلیس، گفتمان اصلی هفته نیروی انتظامی است.
سخنگوی ناجا از خبرداد و گفت: مالکان وسایل نقلیه ای که به علت تخلفات رانندگی توقیف شدند و شکایت قضائی ندارند؛ پس از پرداخت جریمه و ارائه مدارک به مراکز ترخیص پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور مراجعه کنند.
این مقام ارشد انتظامی کشور ادامه داد: ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی در دو روز از هفته ناجا در کلیه مراکز درمانی نیروی انتظامی سراسر کشور انجام می شود.
براساس گزارش سایت پلیس، سردار منتظرالمهدی در خاتمه گفت: افزایش ساعت کار مراکز پلیس +10، صدور گذرنامه در کمتر از 24 ساعت و تحویل به مراکز پست در صورت تکمیل بودن مدارک و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در مراکز مشاوره معاونت اجتماعی ناجا در 670 کلانتری در سطح کشور از جمله مواردی است که همکاران من در هفته نیروی انتظامی به آن اهتمام می ورزند..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است