Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

اسنپ دریایی راه اندازی می‌شود


مدیر عامل شرکت حمل و نقل کشتیرانی، حمزه کشاورز از ایجاد اسنپ دریایی به عنوان نسل جدید حمل و نقل دریایی در بخش کانتینرها خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 2 ماه پیش
وب سایت کلیک: مدیر عامل شرکت حمل و نقل کشتیرانی، حمزه کشاورز از ایجاد اسنپ دریایی به عنوان نسل جدید حمل و نقل دریایی در بخش کانتینرها خبر داد.
مدیر عامل شرکت حمل و نقل کشتیرانی، حمزه کشاورز با بیان این که قرار است نسل جدیدی از خدمات در حوزه حمل و نقل دریایی ایجاد شود، گفت: ساز و کار جدیدی در حوزه حمل و نقل دریایی در حال ایجاد است تا با استفاد از آن صاحبان کانتینر و صاحبان کالا در هر شهر بتوانند به صورت مستقیم اقدام به ارسال کالا و کانتینر به بندرهای دریایی کنند تا این دو مسئله به سادگی صورت بگیرد.
ایجاد اسنپ دریایی در سیستم حمل و نقل دریایی
حمزه کشاورز با اشاره به فروش اینترنتی در برخی مسیرهای بین المللی از ایجاد اسنپ دریایی خبر داد و گفت: موضوع ایجاد سیستم اینترنتی با عنوان اسنپ دریایی یا اسنپ کانتینری از برنامه‌های در حال بررسی توسط بخش کانتینری شرکت حمل و نقل کشتیرانی است. با استفاده از اسنپ دریایی می‌توان سیستمی جدید در حمل و نقل دریایی و به خصوص بخش کانتینرها ایجاد کرد.
عملکرد اسنپ دریایی این است که افرادی کع در شهرهای داخلی صاحب کانتینر خالی هستند و یا قصد دارند این کانتینرها را به بندرهای دریایی برگردانند، می‌توانند کانتینرها را به صاحب کالایی که در همان شهر نیاز به کانتینر دارد تحویل دهند تا به این صورت هزینه جابه جایی کانتینر به حداقل برسد. همچنین این طرح رابطه مستقیمی با کاهش ترافیک جاده‌ای، استهلاک، کاهش مصرف سوخت و آلودگی محیط زیست دارد و در مجموع طرح مفیدی ارزیابی می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است