مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بارداری های جنجالی ستاره های سینما +عکس


مجله اینترنتی راه ما: بارداری چهره‌های هنری از جمله خبرهایی است که موجب عکس‌العمل‌های عجیب و غریبی از مردم می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 3 ماه پیش
ستاره ها هم مانند ما افراد عادی هستند که با بازی در تلویزیون یا فعالیت در دنیای موسیقی و... به شهرت رسیدند اما مردم گاهی این واقعیت را فراموش می کنند و آنها را افرادی غیرعادی می خوانند. به عنوان مثال بارداری ستاره ها از جمله خبرهایی است که موجب تصویر العمل های عجیب و غریبی از مردم می شود.
در این مطلب نحوه برخورد مردم با ستاره های باردار و تصویر العملی که به آنها نشان داده اند را برایتان آورده ایم. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ستاره ها علاوه بر فشارهای دوران بارداری، چه فشارهای دیگری را از طرف مردم تحمل می کنند!
کیت میدلتون
ازدواج کیت میدلتون با شاهزاده ویلیام در سال 2011 بیش از 2 میلیون نفر را درگیر خود کرد. زمانی که مردم یک سال بعد، یعنی در سال 2012 برای اولین بار خبر بارداری کیت را شنیدند، انتقادهای خود را آغاز کردند که بیشتر آنها در مورد وزن او بود.
مردم معتقد بودند که کیت برای بارداری بسیار لاغر است و این موضوع سلامت جنین را به خطر می اندازد. سال بعد که خبر بارداری دوباره کیت منتشر شد، بار دیگر مردم به کاهش وزن او هجوم بردند اما این بار هم کیت توانست فرزند سالم دیگری را، به دور از حرف های مردم، به دنیا آورد.
کیم کارداشیان
اولین بارداری کیم کارداشیان با اضافه وزن همراه بود اما این موضوع نبود که او را آزار می داد؛ بلکه نظرات مردم، که او را به نهنگی بزرگ تشبیه کرده بودند، باعث ناراحتی او می شد.
او در جواب حرف های مردم در مصاحبه ای اعلام کرد: «درست است، من در دوره بارداری اضافه وزن داشتم اما این برای هر زن بارداری طبیعی است. اما تصویر العمل های مردم باعث شد که من نسبت به خودم و تصویر هایی که می گیرم، حس بدی داشته باشم. قبل از بارداری من به بیرون از خانه می رفتم و همیشه لبخند بر لبانم بود اما با انتقادهای منفی مردم در مورد اضافه وزنم، من ترجیح می‌دهم که در خانه بمانم و دیگر به آنها لبخند نزنم.»
بیانسه
بیانسه در طول بارداری اولش به طرز عجیبی چاق شد. او در زمان بارداری اش 25 کیلوگرم اضافه وزن پیدا کرد و این موضوع آنقدر برای رسانه ها جذاب بود که مصاحبه ای با او در این زمینه داشتند.
بیانسه در پاسخ به تغییر وزنش گفت: «باید برای رسیدن به تناسب اندام تلاش کنم. برخی از افراد هستند که به طور طبیعی لاغرند و با غذا خوردن یا ورزش Sport نکردن هم چاق نمی شوند، اما من اینگونه نیستم.» با این اوصاف او در دوران بارداری اعتماد به نفس خود را از دست نداد و همچنان حس خوبی داشت.
جسیکا سیمپسون
جسیکا سیمپسون حتی قبل از بارداری اش نیز از اضافه وزن رنج می برد. زمانی که در سال 2012 باردار شد، اضافه وزن او نیز شدت یافت. به طوری که «چهره غیر قابل تشخیص جسیکا» تیتر بسیاری از روزنامه ها شد. او نیز در جواب آنها نوشت: «اضافه وزن در بارداری طبیعی است و این عادلانه نیست که شما من را به خاطر اضافه وزن سرزنش کنید.»
جسیکا در بارداری دومش نیز دچار اضافه وزن شد اما توانست به کمک رژیم غذایی سالم و مربی ورزش، وزن خود را تا حد زیادی کاهش دهد.
کیت هادسون
او در طول هر دو بارداری‌ خود به طرز عجیبی دچار اضافه وزن شد. او در مصاحبه اش گفت در طول اولین بارداری که در سال 2003 بوده، حدود 30 کیلو اضافه وزن داشته است. او گفته بود کنترل غذا خوردن در آن دوران برایش سخت و همین باعث افزایش وزن او شده بود.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است