مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

«جرد لتو» در نقش ناشر مجله «پلی‌بوی»


هیو هفنر تاجر امریکایی و ناشر مجله معروف «پلی‌بوی» درست یک هفته پیش (27 سپتامبر) در سن 91 سالگی از دنیا رفت و حالا قرار است جرد لتو 45 ساله نقش او را بر پرده سینما ایفا کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 3 ماه پیش
آی ‌سینما: هیو هفنر تاجر امریکایی و ناشر مجله معروف «پلی‌بوی» درست یک هفته پیش (27 سپتامبر) در سن 91 سالگی از دنیا رفت و حالا قرار است جرد لتو 45 ساله نقش او را بر پرده سینما ایفا کند. هفنر در سال 1953 مجله «پلی‌بوی» را منتشر کرد و و به یکی از چهره‌های پیشرو امریکا در زمینه آزادی‌های فردی تبدیل شد. فیلم زندگی این شخصیت به کارگردانی برت رتنر مقابل دوربین می‌رود.
رتنر 48 ساله تهیه‌کنندگی سریال «فرار از زندان» و همین‌طور کارگردانی مجموعه فیلم‌های «ساعت شلوغی»، «مردان ایکس 3» و «سرقت از برج» را در کارنامه دارد. او درباره همکاری با بازیگر نقش «جوکر» در فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحاری» گفته است: «جرد از دوستان قدیمی من است. وقتی شنید من امتیاز ساخت فیلم زندگی هف را دارم خودش پیشنهاد داد نقش او را بازی کند، چون دلش می‌خواهد این شخصیت را درک کند. و من عمیقا باور دارم جرد از پس ایفای این نقش برمی‌آید. او یکی از بازیگران بزرگ حال حاضر است.»
«هالیوود ریپورتر» از آغاز پیش‌تولید این پروژه سینمایی خبر داده است. رتنر در مقام کارگردان و تهیه‌کننده فیلم زندگی هفنر از سال 2007 در صدد ساخت این پروژه بوده که هر بار بنا به دلایلی به تعویق افتاده است. امتیاز ساخت این پروژه سینمایی ابتدا به استودیوی یونیورسال تعلق داشت اما بعد از منقضی شدن تاریخ آن قرارداد، جری وینتروب به نمایندگی از استودیوی برادران وارنر امتیاز فیلم را خریداری کرد. بعد از مرگ وینتروب در سال 2015، امتیاز فیلم زندگی هفنر بالاخره به خود رتنر و کمپانی‌اش رسید.
آوریل گذشته، رتنر از لتو دعوت کرد تا در مراسم نمایش سریال مستند «پلی‌بوی امریکایی: داستان هیو هفنر» که از سوی استودیوی آمازون به مناسبت تولد 91 سالگی هفنر آماده شده بود، شرکت کند. رتنر ابراز امیدواری کرده بود بتواند لتو را به هفنر معرفی کند اما به دلیل شرایط نامساعد جسمی هفنر این امکان مهیا نشد. با این حال، رتنر دلواپس این موضوع نیست. فیلمساز 48 ساله در این‌باره تاکید کرد: «به قدر کافی فیلم آرشیوی از هف به جا مانده که جرد می‌تواند هر قدر اطلاعات لازم دارد با تماشای آن فیلم‌ها به دست بیاورد.»
لتو فیلم علمی-تخیلی «بلید رانر 2049» ساخته دنی ویلنوو را آماده اکران دارد که تا دو روز آینده (ششم اکتبر) در سینماهای امریکای شمالی به نمایش درمی آید.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است