Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

چابک‌سازی نیروها و تجهیزات امدادی و درمانی پلیس در رزمایش‌های بیمارستانی


مجله اینترنتی راه ما: معاون بهداد ناجا در حاشیه اجرای رزمایش " با ولایت تا شهادت" در بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر (عج) ناجا تصریح کرد: به روز رسانی و چابک سازی ظرفیت ها ، نیروها و تجهیزات بهداشتی ، امدادی و درمانی به موازات تهدیدات حوزه جنگ نوین از مهم ترین اهداف برگزاری رزمایش های بیمارستانی است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 2 ماه پیش
سردار سید محمدرضا سید احمدیان در حاشیه اجرای رزمایش " با ولایت تا شهادت" در بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر (عج) ناجا ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: از بین 49 بلایای طبیعی که در دنیا تجربه شده، کشور ما مستعد مواجه با 31 مورد از آن است.
وی با اشاره به تغییر رویکرد جنگ ها به حملات بیولوژیک تصریح کرد: با توجه به تنش ها و درگیریی هایی که به تازگی در گوشه گوشه جهان شاهد هستیم تهدیدات از مرزها به داخل شهرها کشیده شده و امروز بشر با مدلی از تهدیدات جنگ نوین شهری روبرو است.
معاون بهداد ناجا یکی از اهداف برگزاری هرساله رزمایش های بیمارستانی را ارزیابی سطح آمادگی مقابله با بحران ها بیمارستان ها متناسب با تهدیدات جنگ نوین عنوان و خاطر نشان کرد: این رزمایش ها فرصتی است تا کا مجله اینترنتی راه مان مراکز درمانی آموخته ها و مهارت های خود را در زمینه مدیریت و به حداقل رساندن آسیب های ناشی از تهدیدات جنگ نوین در میدان عمل تمرین کنند.
براساس گزارش سایت پلیس، سردار سید احمدیان به روز رسانی امکانات و تجهیزات پزشکی، امدادی و درمانی و شناسایی نواقص و معایب را از دیگر اهداف برگزاری رزمایش های بیمارستانی عنوان کرد و هماهنگی و تعامل بیمارستان ها با نهادهای برون سازمانی و هم افزایی در شرایط بحران را در این راستا حائز اهمیت برشمرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است