مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

جاده کرج ـ چالوس یک‌طرفه می‌شود‌


مجله اینترنتی راه ما: رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه محورهای مواصلاتی استان البرز لغزنده است، گفت: فردا از ساعت ۱۵ تا ۲۴ محور کرج ـ چالوس به سمت کرج یک طرفه می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 3 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: سرهنگ رضا گودرزی با اشاره به وضعیت جوی هوا در استان البرز‌ اظهار داشت: از دیروز به سبب اینکه نخستین باران سال جاری نازل شد، سطح جاده‌ها تا حدودی لغزنده است.
رئیس پلیس Police راه استان البرز با بیان اینکه از دیروز بعداز ظهر در ارتفاعات جاده چالوس برف وجود داشته است، ادامه داد: بارش برف در ارتفاعات ادامه دارد و با توجه به اینکه محور هراز هم به صورت مقطعی باز و بسته می‌شود، احتمال اینکه مسافران مسیر جاده چالوس را برای جایگزین انتخاب کنند، وجود دارد.
وی با تاکید بر بارانی و لغزنده بودن محور کرج ـ چالوس و وجود خطرات احتمالی، تصریح کرد: حتی‌المقدور مسافران از جاده‌های کوهستانی استفاده نکنند و از سفرهای غیر ضروری به صورت جدی خودداری کنند.
گودرزی با بیان اینکه در حال حاضر راه‌های مواصلاتی استان به سبب لغزنده بودن با کندی حرکت روبه‌رو است، اضافه کرد: فردا از ساعت 15 الی 24 محور کرج ـ چالوس به سمت کرج یک طرفه می‌شود. ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است