مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بعید است لوکاکو مقابل بوسنی بازی کند


روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تایید کرد که روملو لوکاکو، مهاجم گلزنی تیمش، احتمالا دیدار روز شنبه مقابل بوسنی در مقدماتی جام جهانی را از دست خواهد داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 3 ماه پیش
ورزش سه: روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تایید کرد که روملو لوکاکو، مهاجم گلزنی تیمش، احتمالا دیدار روز شنبه مقابل بوسنی در مقدماتی جام جهانی را از دست خواهد داد.
لوکاکو که این فصل نمایش های بسیار خوبی در ترکیب منچستریونایتد داست، در دیدار اخیر شیاطین سرخ دچار مصدومیت شد و بعید است به دیدار با بوسنی برسد اما مارتینز امیدوار است که بتواند از این مهاجم گلزن در دیدار مقابل قبرس استفاده کند.
او به خبرنگاران گفت:" در حال حاضر، روملو به تنهایی تمرین می کند. او از وقتی که به اردو آمده، هنوز با تیم تمرین نکرده است. ما باید کمی بیشتر صبور باشیم.
می توانم بگویم که حضور او در دیدار روز شنبه خیلی نامحتمل است. احتمالا روز جمعه تصمیم خواهیم گرفت. اما باید بگویم که برای او کمی دشوار است که روز شنبه به میدان برود.
اما ما امیدواریم که او بتواند روز سه شنبه مقابل قبرس بازی کند.
او می خواهد بازی کند. او با یک مصدومیت جزئی قوزک پا به تیم اضافه شد. اما مهم است که کاملا بهبود پیدا کند. این مقطعی از فصل است که خیلی شلوغ است.
تا آخرین لحظه ای که وقت داریم، برای بازی دادن به او صبر می کنیم اما خیلی بعید است که شنبه بازی کند."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است