مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گیگز: بیل باید بیشتر از تجربه اش استفاده کند


به نظر می رسد مصدومیت های مداوم، باعث کمک گرت بیل به تیم ملی کشورش شده است. رایان گیگز، اسطوره کشور ولز در جدیدترین اظهارات خود، در مورد مصدومیت های گرت بیل صحبت کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/13 - 4 ماه پیش
طرفداری: گرت بیل، ستاره ولزی تیم رئال مادرید که باز هم دچار مصدومیت شده است، باعث شده تا رایان گیگز در خصوص نحوه آماده سازی او برای حضور در میدان مسابقه، نظر بدهد.
رایان گیگز معتقد است که این بازیکن باید در سبک بازی اش، تغییراتی ایجاد کند. گیگز که تا سن 40 سالگی برای منچستر یونایتد به میدان رفت، از تجربیات خودش برای جلوگیری از مصدومیت ها صحبت می کند. به نقل از گل، گیگزی می گوید:
وقتی به بیل و فیزیکش نگاه می کنید، او همیشه بدنش را تحت فشار می گذارد. خصوصاً در مواردی که بازیکنان مقابل برای تصاحب توپ، او را به چالش می کشند. با مصدومیت هایی که او تاکنون تجربه کرده است، زمانش رسیده تا از آن ها درس بگیرد. وقتی شما به پایان دهه 20 سالگی تان می رسید، کاملاً مشخص است که باید تغییراتی ایجاد کنید. هر شخص، وضعیت متفاوتی دارد. من سعی کردم با یوگا، طب سوزنی و حمام های یخ خودم را پوشش بدهم. اما چیزی که برای برخی بازیکنان به خوبی جواب می دهد، ممکن است برای دیگران این چنین نباشد.
شما همچنین باید بازی تان را وفق بدهید. نمی توانید در اواخر دهه 20 سالگی تان جوری بازی کنید که انگار در سن 19 سالگی هستید. آن تجربه ای که به دست آوردید به این معنی است که مغز شما سریع تر تصمیم گیری می کند و می توانید موثر تر باشید. خود ِ من، در اواخر دهه 20 سالگی ام، بیشتر تاثیرگذار بودم. با اینکه مانند سابق دیگر سریع نبودم.
او افزود:
غیبت بیل ضربه بزرگی برای ولز محسوب می شود. چرا که اگر شما بخواهید مقابل ولز قرار بگیرید، اولین اقدامی که می کنید این است که چگونه گرت بیل را متوقف کنید. ولز هنوز هم می تواند نتایج لازم را کسب کند، اما آن ها باید به سبک دیگه ای بازی کنند. سم وکس می تواند نقش مهاجم هدف را بازی کند و بازیکنان با کیفیتی چون جو آلن، آرون رمزی و بن دیویس بیش از پیش برای تیم مهم خواهند بود. بدیهی است که آن ها بازیکنی در کلاس جهانی را از دست داده اند اما بار اول نیست که بدون او، می خواهند بازی کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است