مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

این چه حرکتی بود آقای افتخاری


رضا افتخاری به سمت ماشین مهدی رحمتی رفت لحظه ای صبر کرد تا او در را برایش باز کند و دقایقی در ماشین کاپیتان استقلال با او صحبت کرد در حالی که رفتار افتخاری در همین چند دقیقه وضعیت سلسله مراتب را در باشگاه استقلال زیر سوال می برد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
خبر ورزشی: رضا افتخاری به سمت ماشین مهدی رحمتی رفت لحظه ای صبر کرد تا او در را برایش باز کند و دقایقی در ماشین کاپیتان استقلال با او صحبت کرد در حالی که رفتار افتخاری در همین چند دقیقه وضعیت سلسله مراتب را در باشگاه استقلال زیر سوال می برد.
اگر این دیدار در محیطی غیر فوتبالی و غیر عمومی برگزار می شد نمی شد ایرادی به افتخاری گرفت و به او گفت چرا در قامت مدیرعامل استقلال به سمت ماشین رحمتی رفته اما در موقعیتی متعلق به باشگاه استقلال در شرایطی که همه رسانه ها و مردم در آن حضور دارند مدیرعامل استقلال رفتاری تماما غیر حرفه ای ارائه داد و جایگاه خود را زیر سوال بود.
اگر در آینده رحمتی بگوید این افتخاری بود که خواستار بازگشت من شده بود مدیرعامل استقلال نمی تواند به این صحبت ها ایراد وارد کند. اگر رحمتی هر ادعایی را در خصوص پیش قدم شدن افتخاری مطرح کند کسی آن را بیراه نمی داند چرا که رفتار مدیرعامل استقلال فاصله ای طولانی با پرستیژ یک مدیر داشت و دور از شان مدیریت این باشگاه بود و سلسه مراتب را در استقلال زیر سوال برد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است