مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

عجیب اما واقعی؛ پیکه و راموس در آستانه شراکت!


علیرغم اخبار فراوانی که در مورد اختلاف پیکه و راموس شنیده شده، مدافع بارسا خبر از راه اندازی یک کسب و کار جدید با همکاری راموس داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
ورزش سه: علیرغم اخبار فراوانی که در مورد اختلاف پیکه و راموس شنیده شده، مدافع بارسا خبر از راه اندازی یک کسب و کار جدید با همکاری راموس داد.
در سالهای اخیر بارها شاهد جنگ های لفظی راموس و پیکه در رسانه ها بوده ایم و حتی بسیاری خبر از اختلاف این دو مدافع در اردوی تیم ملی بعد از مصاحبه آتشین پیکه دادند؛ اما به نظر می رسد اخبار دیگری در راه است.
جرارد پیکه در کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه خود اظهار داشت که او و سرجیو راموس در حال حاضر با یکدیگر پروژه ای را در دست اجرا دارند که قرار است جزئیات آن مدتی دیگر اعلام شود.
حالا و ساعتی پیش نشریه اسپانیایی مارکا ادعا کرد که قرار است دو مدافع مقتدر تیم ملی اسپانیا پروژه ای به نام "POWER TO THE PLAYERS" همانند پروژه "تریبون ورزشکاران" که یک وب سایت آمریکایی است که در آن ورزشکاران مقالات خود را ارسال می کنند را در اروپا پیاده کنند.
در حال حاضر کریستیانو رونالدو، ایوان راکیتیچ، مارسلو و تعدادی از ستارگان ورزشی ایالات متحده در این وب سایت مطالبی نوشته اند و حتی کوبی برایانت اسطوره دنیای بسکتبال نیز بازنشستگی خود را با استفاده از این پلتفرم اعلام کرد.
جرارد پیکه در اوایل سال جاری خبر از راه اندازی یک رسانه‌ی واقعی و معتبر داده بود و حالا به نظر می رسد او طی همکاری با کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا قصد عملی کردن این پروژه را دارد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است