Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

حل معمای 13 ساله فرگوسن توسط فابرگاس


سرانجام مشخص شد که پس از بازی جنجالی من یونایتد و آرسنال، چه کسی به سمت فرگوسن پیتزا پرتاب کرده بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 2 ماه پیش
ورزش سه: اکتبر 2004 آرسنال با رکورد 49 بازی متوالی بدون شکست به ورزشگاه اولدترافورد آمده بود تا برابر من یونایتد قرار بگیرد. در دیداری که جنجالی هم از آب در آمد، این شیاطین سرخ بودند که 2-0 پیروز شدند. یک پنالتی مشکوک روی وین رونی منشا تنش های پس از بازی بود.
بازیکنان دو تیم در تونل ورزشگاه با یکدیگر درگیر شدند و ترکش این جار و جنجال ها به الکس فرگوسن هم اصابت کرد. او یک لحظه به خودش آمد و دید که یک تکه پیتزا به سمتش پرت کرده اند.
سرالکس در کتاب زندگی نامه اش نیز به این ماجرا اشاره کرد و تاکید کرد که هنوز هم نمی داند چه کسی به سمت او پیتزا پرت کرده است. البته فرگوسن نوشته بود که برخی به وی گفته اند فابرگاس مسئول آن اتفاق بود.
سرانجام پس از 13 سال سسک فابرگاس که حالا بازیکن چلسی است، در مصاحبه با اسکای اسپورتس اعتراف کرد که او سمت فرگوسن پیتزا پرت کرده بود:« ناگهان صدایی شنیدم و با خودم فکر کردم چه خبر است. بنابراین با یک تیکه از پیتزا که در دستم بود، از رختکن بیرون آمدم و سول کمپل، فردیناند و کئون را دیدم که همه در حال جر و بحث با هم بودند. می خواستم وارد درگیری بشوم؛ ولی نمی دانستم چطور. بنابراین تکه پیتزا را پرت کردم. فقط آن را پرت کردم و قصد خاصی نداشتم. از سر الکس به این خاطر عذرخواهی می کنم.»
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است