مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برزای جایِ جباری؛ پای افتخاری در میان است؟


یکی از عجیب‌ترین اتفاقات در تمرین امروز استقلال، ادعای افتخاری مبنی بر بازگشت بهنام برزای به استقلال آن هم به درخواست جدی وینفرد شفر بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
آی اسپورت: یکی از عجیب‌ترین اتفاقات در تمرین امروز استقلال، ادعای افتخاری مبنی بر بازگشت بهنام برزای به استقلال آن هم به درخواست جدی وینفرد شفر بود. این در حالی بود که بیشتر هواداران استقلال منتظر مشخص شدن تکلیف رحمتی و جباری بودند. البته رحمتی در تمرین امروز شرکت کرد ولی خبری از جباری نبود و گفته می‌شود شفر خواهان بررسی پرونده پزشکی جباری شده!
اصرار زیاد شفر برای بازگشت برزای به استقلال کمی مشکوک و عجیب است. برزای فصل گذشته هم بازیکن کلیدی استقلال نبود اگر چه در چند بازی کمک زیادی به استقلال و منصوریان کرد. او در این فصل هم توسط از استقلال کنار گذاشته شد و تا امروز به هیچ تیم دیگری نپیوسته است و با این شرایط، اصرار شفر برای بازگشت او و سرعت عمل افتخاری در تماس برای بازگرداندن این بازیکن اصلا طبیعی نیست.
شاید در ماجرای بازگشت برزای به استقلال فاکتورهای دیگری دخیل هستند. در صورت بازگشت او به استقلال، باید نام یک از فهرست این تیم حذف شود و با توجه به وضعیت جباری، او جدی‌ترین گزینه برای خروج از لیست است. جباری با افتخاری رابطه خوبی ندارد و توسط او از حضور در تمرینات منع شد و جدایی او از استقلال یکی از مخالفان بزرگ و قدرتمند افتخاری را حذف خواهد کرد. به نظر می‌رسد نقش افتخاری در علاقه عجیب و ناگهانی شفر به برزای به همین ماجرا مربوط می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است