مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ردیابی محموله مواد مخدر در آذربایجان شرقی


مجله اینترنتی راه ما: رئیس پلیس آذربایجان شرقی گفت: امسال بیش از یک تن مواد مخدر در استان کشف شده و اقدام‌های انجام شده موجب افزایش ۱۶ درصدی کشف مواد مخدر در استان شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
به گزارش  مجله اینترنتی راه ما،  سردار محسن حسن‌خانی در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اشاره به تهدیدات مختلفی که کشور با آنها مواجه است، اظهار کرد: وضعیت امنیتی کشورهای اطراف به گونه‌ای است که در یک منطقه ناامن زندگی می‌کنیم که این امنیت امروز کشورمان را مدیون شهدا و تلاش نیروهای مسلح و مردم هستیم.
وی با بیان اینکه بالاتر از امنیت موضوع احساس امنیت در جامعه است، گفت: نبود احساس امنیت در بین مردم زیاد دلچسب نیست بنابراین باید با برنامه ریزی این احساس امنیت در جامعه افزایش یابد.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی ادامه داد: با وجود این که نیروهای مسلح در زمینه ایجاد امنیت وظایفی را بر عهده دارند ولی اقدامات اصحاب رسانه می‌تواند بسیار اثرگذار باشد به طوری که با یک خبر احساس امنیت در مردم افزایش و یا کاهش می‌یابد.
حسن‌خانی تصریح کرد: گاهی اوقات در فضای مجازی اخبار کذبی منتشر می‌شود که این موارد احساس امنیت در جامعه را کاهش می‌دهد که برای نمونه امسال در این زمینه با برخورد به موقع اقدامات مورد نیاز انجام شد.
وی گفت: امسال بیش از یک تن مواد مخدر Drugs در استان کشف شده و اقدام‌های انجام شده موجب افزایش 16 درصدی کشف مواد مخدر در استان شده است.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی با بیان این که زمانی موفق خواهیم بود که این استان را به گونه‌ای به مردم نشان دهیم که حوزه مواد مخدر را تهدید اولیه در زندگی خود نداند که در این زمینه این اتفاق افتاده است.
وی با بیان این که در ارزیابی‌های گذشته نخستین نگرانی مردم مواد مخدر بود، افزود: امروز این نگرانی در جایگاه پنجم قرار گرفته است.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی با اشاره به جمع آوری 8 هزار نفر معتاد Addicted و معرفی به مراکز نگهداری ماده 16، افزود: براساس آخرین آمارها در زمینه اعتیاد آذربایجان شرقی در رتبه 28 کشوری قرار دارد یعنی هر چقدر جایگاه استان در ته جدول قرار گیرد به همان اندازه استان پاکی در این زمینه داریم. 
رئیس پلیس آذربایجان شرقی میانگین اعتیاد در استان 1.2 درصد دانست و گفت: این آمار و ارقام نتیجه تلاش‌هایی است که از سوی نیروهای مسلح در طول سال انجام شده که در حال حاضر توزیع مواد مخدر را به صورت علنی در استان نمی‌بینیم.
حسن‌خانی از آغاز هفته نیروی انتظامی در کشور از روز چهاردهم مهر خبر داد و گفت: در استان از فردا هفته ناجا را برنامه‌های متنوعی با شعار (پلیس برای امنیت و امنیت برای همه) برگزار خواهیم کرد.
وی با بیان این که تکلیف پلیس Police و سایر نیروهای مسلح ایجاد امنیت است، اظهار داشت: مولفه های مختلفی در حوزه امنیت وجود دارد که در این زمینه نیروی انتطامی بنا دارد از وجود مردم که بزرگترین ظرفیت در ارتقای امنیت است استفاده کند.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی افزود: باید امنیت را بر پایه مشارکت مردم تعریف کنیم چرا که امنیت برای همه است و در این زمینه همه باید برای حفظ و ارتقای امنیت کمک کنند.
حسن‌خانی در خصوص اجرای برنامه‌های هفته ناجا عنوان کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه برای تجدید بیعت با آرمان‌های مقام عظمای ولایت و حضرت امام خمینی (ره)، حضور کا مجله اینترنتی راه مان نیروی انتظامی و سخنرانی فرماندهان در پیش از خطه نماز جمعه این هفته، برگزاری صبحگاه مشترک با حضور یگان‌های مسلح از جمله برنامه‌های این هفته است.
وی با بیان این که نیروی انتطامی استان 824 شهید را تقدیم کشور کرده است گفت: یک دهم شهدای استان کا مجله اینترنتی راه مان نیروی انتطامی است که برای ارتقای امنیت کشور عزیزمان و انجام وظایف جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی گفت: چند طرح کلانتری و پاسگاه احداث شده و آماده بهره‌برداری است در این زمینه برای اجرای طرح مکنا که مدیریت کیفیت نیروی انتظامی و بخشی نیز مربوط به ظاهر کلانتری‌ها است در این هفته انجام می‌شود.
حسن‌خانی با بیان این که امسال بیش از 500 هزار نفر به کلانتری و پاسگاه‌های مراجعه کرده اند، افزود: باید وضعیت کلانتری‌ها در شان مردم باشد بنابراین در حوزه طرح مکنا و در زمینه خوشایندسازی، این مراکز افتتاح می‌شود.
وی به مشکل اهالی باغ معروف در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: کا مجله اینترنتی راه مان نیروی انتظامی در کلانتری باغ معروف مستقر شده اند ولی افتتاح این کلانتری در هفته نیروی انتظامی خواهد بود تا اهالی باغ معروف از این خدمات استفاده کنند.
رئیس پلیس آذربایجان شرقی از آغاز کار پژوهشی در بخش مشاوره برای کاهش تعداد مراجعه کنندگان خبر داد و گفت: با توجه به این که اعتمادی بین مردم و پلیس ایجاد شده در حال حاضر نزدیک به 19 هزار پرونده قضایی در کلانتری و پاسگاه‌ها مطرح است که 70 درصد این پرونده در حوزه مشاوره موجب صلح و سازش شده است.
حسن‌خانی کاهش تعداد مراجعات غیر ضروری را نیازمند فرهنگ سازی در جامعه دانست، گفت: بخشی از مراجعات می‌تواند به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم انجام شود برای مثال در حوزه تصادفات وقتی دو خودرو تصادف Crash می‌کنند دیگر نیاز به کشیدن کروکی نیست و این موضوع بارها در رسانه‌ها مطرح شده است...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
پیام پدر صادق برمکی جوان مهابادی / مردم عزیز تجمع نکنید + فیلم و عکس
ضجه های مادر دانشجوی مهابادی در قتلگاه پسرش + فیلم دردناک
قتل جوان مهابادی در پایان میهمانی شیطان / خانواد صادق چه می خواهند؟ + عکس
تجاوز راننده اسنپ به زن جوان که مقصدش فرودگاه مهرآباد بود + فیلم گفتگو با راننده و عکس
جزئیات قتل هولناک جوان مهابادی از زبان دادستان و رییس پلیس + فیلم و عکس
چاقوکشی مداح در شب عاشورا در خرم آباد + فیلم 14+
فیلم رفتار بی شرمانه یک دانش‌آموز با معلم اش در کلاس + عکس
حمید فهیمده بود که دوستش با خاله اش ارتباط سیاه دارد / حمید حلق آویز در باغ پیدا شد!
مرگ دختر 19 ساله مشهدی زیر دست 2 جراح زیبایی
تجاوز کارمند شیطان صفت به سیمین مدیرعامل شرکت + عکس
دعوت پیامکی از عروس و داماد برای میهمانی شوم + تصاویر
4 دانشجوی مهابادی در برابر دوربین دوستشان را همانند داعشی ها کشتند + نامه ای که خوانده نشده است + فیلم و عکس
فیلم و تصویر از لحظه به لحظه قتل وحشتناک جوان مهابادی توسط شیطان + جزئیات و گفتگو
دمپایی های امیر قطر ؛ حاشیه جدید اینستاگرام ظریف +عکس
فرصت طلبی زن مطلقه در تحقیر کثیف داماد توسط عروس خانم ! + عکس
چهره یک قاتل: چگونه یک ستاره ورزشی به قاتل دیوانه تبدیل شد؟ +تصاویر
قتل تازه داماد در رستوران جاده فشم + عکس
دستگیری خواهران سارق در شاهین شهر
جعفری قهرمان ووشوی جهان: من زنده‌ام! + فیلم
حمام خون با تصادف قطار مسافربری در قزوین
فرصت طلبی زن مطلقه در تحقیر کثیف داماد توسط عروس خانم !+ عکس
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است