مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ معرفی شد


هدست جدید سامسونگ Odyssey نام دارد که دو صفحه نمایش OLED با دقت تصویر ۱۴۰۰ در ۱۶۰۰ پیکسل روی آن قرار گرفته است. محدوده دید هر صفحه نمایش هم ۱۱۰ درجه است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: همان‌طور که از چند روز پیش مشخص شده بود سامسونگ در حال ساخت یک هدست واقعیت ترکیبی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ بود. امروز این هدست واقعیت ترکیبی معرفی شد. هدست جدید سامسونگ Odyssey نام دارد که دو صفحه نمایش OLED  با دقت تصویر ۱۴۰۰ در ۱۶۰۰ پیکسل روی آن قرار گرفته است. محدوده دید هر صفحه نمایش هم ۱۱۰ درجه است.
اکثر هدست‌های واقعیت مجازی از صفحه‌های نمایشی با دقت تصویر ۱۴۰۰ در ۱۴۰۰ پیکسل بهره می‌برد و محدوده دیدشان هم ۹۵ درجه است. پس به نظر می‌رسد که هدست جدید سامسونگ  کیفیت بالاتری نسبت به سایر محصولات بازار مانند Oculus Rift و HTC Vive دارد. همچنین روی این هدست سنسوری مخصوص قرار گرفته که باعث می‌شود فاصله بین لنزها و چشم کاربر به صورت خودکار تنظیم شود تا همه چیز شفاف نشان داده شود.
هدست جدید شرکت سامسونگ با قیمت ۴۹۹ و از تاریخ ۱۵ آبان ماه راهی بازار خواهد شد. البته این هدست‌های واقعیت ترکیبی سامسونگ و سایر شرکت‌ها بعد از عرضه به‌روزرسان پاییزی سیستم عامل ویندوز ۱۰ که Fall Creators Update نام دارد قابل استفاده هستند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است