مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رئیس پلیس تهران: کلانتری‌ها، ناجای کوچک هستند


مجله اینترنتی راه ما: رئیس پلیس پایتخت گفت : کلانتری‌ها ، ناجای کوچک هستند یعنی همه ماموریت‌های مهم و استراتژیک ناجا در کلانتری‌ها مستقر است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
به گزارش  مجله اینترنتی راه ما،  سردار حسین رحیمی در جمع کا مجله اینترنتی راه مان کلانتری‌ها و راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه باید تحولی در خدمت گران‌بها و ارزشمندی که به مردم جامعه می‌دهیم، ایجاد کنیم، اظهار کرد: اگر همت، تدبیر، تمهیدات‌، هوشمندی، تعقل، ابتکار، پشتکار و جهد و جهاد شما نباشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد. از این رو باید از خودتان شروع کنید چرا که مکنا زمانی اتفاق می‌افتد و به درستی عینیت می‌یابد که این مدیریت کیفیت را اول از خودتان شروع کنید.
وی افزود: امروز به تناسب بالا رفتن انتظارات از پلیس، نیروی انتظامی تلاش می‌کند خود را در جهت تعالی بخشیدن و تامین خواسته‌های مردم ارتقاء دهد.
رحیمی با تاکید بر اینکه نباید دچار روزمرگی شوید که روزمرگی انسان را به مرده‌ای متحرک تبدیل می‌کند ، خطاب به روسا و مسئولان حاضر در جلسه، گفت: اراده، پشتکار، خلاقیت و ابتکار و باور ایجاد کردن در خود و مجموعه تحت امر یکی از اولویت‌های کاری باید باشد؛ باید همه اندیشه خود را صرف ارائه پاسخگویی مطلوب به شهروندان کنیم.
وی با تاکید بر اینکه فضای ارائه خدمت‌رسانی به مردم باید روز به روز بهتر شود، اظهار کرد: اولین ماموریت نیروی انتظامی استقرار نظم و امنیت و برخورد با مخلان آن و انضباط اجتماعی است‌. تا این دو موضوع محقق نشود ارتقا احساس امنیت در جامعه مشاهده نخواهد شد.
رحیمی با اشاره به اینکه ماموران راهور و کلانتری‌ها باید هم‌افزایی داشته باشند گفت: مجموعه کلانتری‌ها و راهور از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار هستند از این رو هرچه این دو بهتر ماموریت‌های خود را به انجام رسانند احساس امنیت ارتقاء یافته و رضایت مردم از پلیس Police نیز افزایش خواهد یافت.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به یکی از سخنان گهر بار مقام معظم رهبری که می‌فرمایند" در جمهوری اسلامی ایران هر جا که قرار گرفته‌اید همان جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است"، افزود: این که می‌گوئیم کلانتری‌ها ، ناجای کوچک هستند یعنی اینکه همه ماموریت‌های مهم و استراتژیک ناجا در کلانتری‌ها مستقر است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است