مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ستاره گمنام خوزستانی در بین 60 استعداد فوتبال جهان


مجله اینترنتی راه ما: نشریه گاردین دست به انتخاب 60 استعداد برتر فوتبال جهان در آینده زده که یکی از آنها محمد شریفی، بازیکن جوان سایپا است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
نشریه انگلیسی گاردین نام 60 بازیکنی که آینده فوتبال جهان را رقم می زنند، معرفی کرده است که در این میان نام محمد شریفی بازیکن جوان سایپا نیز به چشم می خورد.
در این میان ستارگانی چون ویسینیوس جونیور ستاره برزیلی که به تازگی راهی رئال مادرید شده و ستارگان جوانی چون لینکولن و پائولینیو از برزیل، یاسین عدلی بازیکن پاری سن ژرمن، امبومه ستاره جوان وردربرمن، نتو بازیکن جوان و پرتغالی لاتزیو، آنتونیو بلانکو استعداد آینده دار رئال مادرید و بسیای دیگر به چشم می خورد که در این میان اسم محمد شریفی نیز به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار درج شده است.
این نشریه با قرار دادن تصویری از محمد شریفی در توصیف او اینگونه نوشته اشت:
\"محمد شریفی همین حالا نیز برای استقلال Esteghlal خوزستان در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا در سطح حرفه ای به میدان رفته است و نقش مهمی در رسیدن ایران به فینال رقابت های آسیایی زیر 16 سال ایفا کرد.
علی دایی اسطوره افسانه ای فوتبال ایران نقش چشمگیری در پیشرفت محمد شریفی داشته و حالا این بازیکن با توانایی بالا در ارسال پاس و دید مناسب و شگفت انگیز از کاندیدای اصلی کاپیتانی تیم ملی ایران در سالهای آتی است.
باشگاه هایی از ایتالیا و آلمان در حال دنبال کردن شرایط محمد شریفی هستند و در این میان تنها زمان پارامتر مهم برای او در هنگام حضور در این سطح می باشد.\"..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است