مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آقای افتخاری این باشگاه بزرگ را بزرگتر کنید


مجله اینترنتی راه ما: کمتراز یک سال پیش بود که مدیران استقلال در یک اتاق دربسته به مذاکره با سرور جباروف پرداختند تا جذبش کنند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
هافبک ازبک، آمد و در اتاقی با صندلی های نیمه پر و نیمه خالی نشست ، تصویر گرفت و با موبایلش بازی کرد. لباس غیر رسمی اش توی ذوق می زد اما بیش از آن لباس، رسمی نبودن شرایط حاکم بر مذاکره ای از این دست بود که روی اعصاب می رفت!
حالا شرایط مذاکره رسمی استقلال Esteghlal با وینفرد شفر اما بیش از مذاکره با جباروف توی ذوق زد. یک بار دیگر تصویر های منتشر شده از اتاق مذاکره را ببینید و از تماشای همه بی سلیقگی های موجود در این اتاق حیرت زده شوید! یک دیوار سفید بی روح بدون تابلو، با دو تصویر زرد رنگ کوچک زشت که مشخص شد تبلیغ اسپانسر است. یک لباس آویز ارزان قیمت خالی از رخت کنار میز مدیر باشگاه، یک پوستر کوچک شده استقلال روی دیوار پشت لباس آویز، یک تخته وایت بورد که برنامه بازی ها روی آن نوشته شده و دیگر هیچ! استقلال از نداشتن یک پروتکل تشریفاتی مشخص زجر می کشد و البته انگار مسئولان باشگاه اصلا متوجه این نیستند.
سفارش دادن کاغذ دیواری هایی که آرم باشگاه روی آنها نقش بسته باشد یا تصاویر برترین بازیکنان تاریخ باشگاه، سفارش دادن اقلامی مثل ساعت های دیواری با آرم باشگاه، استفاده از متخصصان دکور در تزیین اتاق ملاقات رسمی و همچنین چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی زیبا و جذاب. موارد دیگر نه هزینه ای دارد و نه کاری. واقعا اگر استقلال تصمیم بگیرد که از طریق تهاتر کردن تبلیغات، از خدمات گروه های تبلیغاتی و تشریفاتی بهره مند شود، می شود اتاقی و ساختمانی درخورد نام باشگاه داشت. قصه اینجاست که کسی نیاز به چنین چیزی را حس نمی کند.
انگار نوعی از نگاه حداقلی حاکم است که با خودش می گوید: همین که یک اتاق باشد و چند صندلی، برای مذاکره کافی است! اما نه، استقلال یک باشگاه بزرگ و یکی از دو برند اصلی فوتبال ایران است. آقای افتخاری بزرگتر کردن باشگاه استقلال وظیفه اصلی شماست. ما باید آبرومندتر، خوش قیافه تر، ثروتمند تر و بزرگتر باشیم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است