مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ایران در تولید علم نانو رتبه چهارم جهان را دارد


مجله اینترنتی راه ما:مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با اشاره به تولید بیش از 6500 مقاله در کشور گفت: ایران در سال 2017 رتبه چهارم را در حوزه تولید علم نانو در جهان کسب کرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
دکتر سیدمهدی رضایت روز چهارشنبه در نشست خبری دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو اظهارکرد: در این جشنواره 160 نهاد فعال در حوزه نانو در سه قالب نهادهای ترویجی، مراکز علمی و شرکت های صنعتی فعالیت خواهند داشت.
وی ضمن تشریح برنامه های این جشنواره با بیان اینکه نهادهای ترویجی فعال در دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی هستند، افزود: مراکز علمی حاضر در این نمایشگاه نیز شامل آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، پژوهشگاه و پارک ها و مراکز رشد است.
رضایت ادامه داد: شرکت‌های صنعتی حاضر در دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو در 12 بخش شامل سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانو مواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی، شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل حاضر خواهند بود.
به گفته وی، همزمان با برگزاری دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو، کارگاه‌های تخصصی و مراسم تجلیل از برترین‌ محصولات دارای تاییدیه فناوری نانو نیز برگزار می شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است