Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

حمله تند کیهان به حضور فاطمه معتمدآریا و کامبوزیا پرتوی در جشنواره سلیمانیه


مجله اینترنتی راه ما: روزنامه کیهان در مطلبی نوشت: سه سینماگری که در جشنواره تجزیه‌طلب‌های مورد حمایت رژیم صهیونیستی حضور یافتند، بیش از هر چیزی موجب آبروریزی جریانی شدند که طی سال‌های اخیر از آن حمایت می‌کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 2 ماه پیش
پس از رضا درمیشیان که داوری جشنواره سلیمانیه کردستان عراق را پذیرفت، فاطمه معتمد آریا و کامبوزیا پرتوی نیز در مراسم افتتاحیه این جشنواره حضور یافتند. سه سینماگری که پیش از این نیز سابقه حمایت از کودتای مشترک آمریکا، انگلیس و اسرائیل علیه ایران در سال ۸۸ را نیز در کارنامه خود ثبت کرده بودند.
رضا درمیشیان درحمایت از فتنه سال ۸۸ فیلم ساخته بود، کامبوزیا پرتوی سابقه همکاری با ج -پ که برای نهادهای غربی پادویی می‌کند را دارد و معتمد آریا نیز در کارنامه‌اش حمایت از فتنه وجود دارد. این سه، این بار نیز در کنار جریانی قرار گرفتند که به طور رسمی و آشکار مورد حمایت رژیم صهیونیستی است. البته چنین اقدامی نه آسیبی به کشورمان می‌زند و نه کمکی به تجزیه‌طلب‌ها می‌کند، اما خودنمایی این سه سینماگر در چنین محفلی، باز هم هویت جریان کودتایی سال ۸۸ را لو داد.
همکاری این سینماگران با جشنواره‌ای که برگزار کنندگان آن، این روزها با پرچم اسرائیل می‌رقصند، نشان می‌دهد شعارهای جریان مورد حمایت آنها در حمایت از اسرائیل در روز قدس سال ۸۸ نه یک شعار، بلکه یک هدف بوده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است