مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

همکاری دوباره بازیگر زن با کارگردان معروف پس از بیست سال


مجله اینترنتی راه ما: کیت وینسلت بار دیگر با کارگردان فیلم تایتانیک یعنی جیمز کامرون همکاری می‌کند و این بار در پروژه در دست ساخت آواتار جلوی دوربین می‌رود.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
وینسلت بازیگر Actor «تایتانیک» در سال ۱۹۹۷ که دومین فیلم پرفروش تاریخ است و با فروش ۲ میلیارد و ۱۸۶ میلیون دلار این جایگاه را حفظ کرده، به تازگی بازیگر «کوهستان بین ما» در برابر ادریس البا و فیلم «چرخ شگفتی» وودی آلن بوده‌است.
کامرون با صدور اطلاعیه‌ای در این باره گفت: کیت و من در جستجوی کاری بودیم تا پس از ۲۰ سال یک پروه مشترک دیگر داشته باشیم چون از زمانی که در «تایتانیک» با هم کار کردیم که موفقترین کار کارنامه حرفه‌ای من بوده، در کار دیگری با هم نبودیم. نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم او چگونه به شخصیت «رونال» جان می‌بخشد.
کامرون تولید «آواتار ۲» را هفته پیش در جنوب کالیفرنیا شروع کرد و نتیجه اولین بازگشت او به جهان «پاندورا» قرار است ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ راهی سینماها شود.
«آواتار» دسامبر ۲۰۰۹ اکران و پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما Cinema شد و ۲ میلیارد و ۷۸۷ میلیون دلار فروش کرد. از این مبلغ ۲ میلیارد و ۲۷ میلیون دلار از بازار Store بین‌المللی و ۷۶۰.۵ میلیون دلار از فروش در بازار آمریکای شمالی به دست آمد.
زویی سالدانا، سم وورتینگتون، سیگورنی ویور، سی‌اچ پاندر و استیون لانگ از فیلم اصلی در این پروژه باقی مانده‌اند.کامرون همراه جاش فریدمن، ریک جافا، آماندا سیلور و شین سالرنو نویسندگان فیلمنامه این مجموعه هستند.
قرار است آواتار ۳ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، اکران شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است