Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

افزایش اعتماد مردم به پلیس در 6 ماهه اول سال/ وضعیت امنیتی کشور مطلوب است


مجله اینترنتی راه ما: فرمانده ناجا گفت: در 6 ماهه اول امسال اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش پیدا کرده که این مسأله نشاندهنده افزایش مشارکت مردم در راستای ارتقاء امنیت است.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 2 ماه پیش
سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان البرز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: ارتباط فرماندهان با نمایندگان ولی فقیه در استان ها باید در حد اعلاء باشد و حمایت‌های این عزیزان قطعا برای همکاران ما دلگرم کننده است.
وی افزود: استان البرز جزو استان‌های اولویت‌دار و در رده دوم و سوم ما از لحاظ موضوعات آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.
سردار اشتری با اشاره به اینکه استان البرز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی ایران کوچک گفت: این استان به دلیل وجود مردم با زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف حساسیت و سختی خودش را دارد و از بعدکاری باید با قوت و توان بیشتری کارها دنبال شود.
این مقام ارشد انتظامی ابراز رضایت مقام معظم رهبری در 26 شهریورماه در دانشگاه علوم انتظامی را افتخاری بزرگ برای فرماندهان و کا مجله اینترنتی راه مان ناجا دانست و گفت: تمام تلاش ما ارتقاء در جهت به سرانجام رساندن و اجرای منویات مقام معظم رهبری است.
سردار اشتری ادامه داد: در 6 ماهه اول امسال اعتماد مردم نسبت به پلیس Police افزایش پیدا کرده و این یعنی افزایش مشارکت مردم در راستای ارتقاء امنیت.
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی با اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها به صورت شبانه‌روزی در راستای ارتقاء امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کند، گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته اکنون در وضعیت امنیتی مطلوبی به سر می‌بریم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است