مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گفتگو با راننده اسنپ که زن جوان را به جای فرودگاه به بیابان برد + عکس


پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را هدف نیت شوم خود قرار داد.

تجاوز
منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 4 ماه پیش
گفتگو با راننده اسنپ شیطان صفت ,عصر 23 شهریور ماه امسال زن جوان سراسیمه پای در کلانتری 103 گاندی گذاشت و از ماجرای گرفتار شدن در دام جوان شیطان صفتی پرده برداشت.
این زن به ماموران گفت: چندی قبل برای عمل جراحی به تهران آمدم و در این مدت در خانه یکی از بستگانم زندگی می کردم تا اینکه پس از بهبودی تصمیم گرفتم به شیراز بازگردم و یک بلیط هواپیما برای ساعت 19:30 امروز دقیقه تهیه کردم.
وی افزود: ساعت 17 از طریق اسنپ درخواست ماشین کردم و ساعت 17:30 دقیقه خودروی پراید سفید رنگی به جلوی خانه بستگانم در خیابان دماوند آمد و زمانیکه قصد سوار شدن بر صندلی عقب خودرو را داشتم پسر جوان که راننده پراید بود ادعا کرد که کمک فنر عقب خودرویش عقب است و از من خواست که در صندلی جلو بنشینم.
خودرو به سمت فرودگاه حرکت کرد که در مسیر به ترافیک برخوردیم که راننده شیطان صفت با ادعای اینکه مسیر میانبری می شناسد تغییر مسیر داد و وارد جاده خاکی شد.
ترسیده بودم و از او خواستم که به مسیر اصلی بازگردیم اما او در محلی خلوت خودرو را متوقف کرد و با تهدید چاقو و در حالیکه التماسش می کردم مرا هدف نیت شومش قرار داد.
راننده اسنپ شیطان صفت
پسر جوان پس از آزار و اذیت پشت فرمان خودرویش نشست و شروع به حرکت کرد و در یک خیابان برای خریدن سیگار توقف کرد که بهترین لحظه بود که پا به فرار بگذارم.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی برای دستگیری عامل این اقدام سیاه وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست با توجه به اینکه پسر جوان از راننده های تاکسی اینترنتی اسنپ است تحقیقات خود را آغاز کردند و خیلی زود تجسس های فنی را آغاز کرده و موفق به شناسایی محمد 22 ساله شدند و وقتی تصویر پسر جوان پیش روی زن جوان قرار گرفت وی به عنوان همان عامل شیطانی معرفی شد.
تیم پلیسی با شناسایی خانه محمد زمانیکه به در خانه وی رفتند پی بردند پسر جوان پس از اقدام شوم به خانه مراجعه نکرده که در این مرحله ماموران با اقدامات فنی توانستند محل تردد محمد را رد زنی کنند و ساعت 3 ظهر 27 شهریور این جوان در فلکه اول تهران پارس دستگیر شد.
محمد 22 ساله در گفتگو با رکنا ادعاهای زیاد می کند که با تحقیق پلیس و بازجویی هایش متفاوت است او مدعی شد که هیچ تهدیدی در کار نبوده و این در حالی است که پزشکی قانونی ضرب و جرح و آزار و اذیت زن جوان را تایید کرده است.
سابقه کیفری ندارم ولی سابقه کیفری داشتم.
دیپلم
بعضی وقتها حشیش می کشیدم.
تجاوز.
من اسنپ کار می کردم و درخواستی آمد برای من در نارمک به مقصد فرودگاه مهرآباد، وقتی آمد دیدم یک خانم است که در صندلی عقب سوار شد که بخاطر خراب بودن کمک فنرم خودرویم از او خواستم در صندلی جلو بشیند که در مسیر تصمیم گرفتم با او رابطه برقرار کنم که ابتدا پیشنهاد دادم قبول نکرد و بعد از آن مجبور شدم به زور کاری که نباید می کردم را انجام دادم.
به سمت فرودگاه راه افتادیم که در خیابان میرداماد توقف کردم که سیگار بخرم که دیدم یک دفعه از خودرو پیاده شد و من منتظرش بودم و چون روی قرص بودم و مواد مخدر شیمیایی …. کشیده بودم ترسیدم و به سمت خانه مان رفتم و آنجا بود که متوجه شدم کیف و لپ تاپش را جا گذاشته است و پس از اینکه وارد خانه شدم و کیف را چند روز در خانه مان بود که روز دوم وقتی در کیف را باز کردم شناسنامه زن جوان را دیدم و تازه متوجه شدم که او ازدواج کرده و شوهر دارد.
گفتم کیف یکی از مسافرانم است که داخل خودرو جا گذاشته است.
پس از چند روز از اسنپ به من زنگ زدند و اعلام کردند که از من شکایت شده است.
بله، با دخترهای زیادی دوست هستم.گفتگو با راننده اسنپ شیطان صفت
قرص خورده بودم و مواد مخدر مصرف کرده بودم و نمی دانستم چه کاری می کنم.
مصرف می کنم ولی اعتیاد ندارم و در آن لحظه برای خودم نبودم.
نه، چون کنترلم دست خودم نیست.
نه.
همیشه تو تنهایی خودم مواد می کشیدم.
وقتی آخرین مسافرم را پیاده کردم مواد کشیدم که از اسنپ برای من پیام درخواست مسافر آمد که قصد داشتم کلید انصراف را بزنم که دستم به گزینه دیگری خورد که تصمیم گرفتم این مسافر را به مقصد برسانم و به خانه بروم که این اتفاقات رخ داد.گفتگو با راننده اسنپ شیطان صفت
2 ماه قبل در اسنپ کار می کردم که بخاطر خالکوبی و جای چاقویی که روی سرم بود اخراج شدم و در خیابان بودم که دیدم چند نفر کنار خیابان ایستادند و راننده اسنپ استخدام می کنند که با یکی از آنها در مورد اتفاقی که افتاده صحبت کردم که پسر جوان اعلام کرد که اگر گواهینامه و مشخصات فرد دیگری را تهیه کنی می توانی دوباره مشغول به کار شوی.
بله، گواهینامه و مشخصات یکی از بستگانم را تهیه کردم و وقتی گفتم با عکسم چه می کنید وی ادعا کرد که می تواند کاری کند که عکسم در اسنپ ثبت نشود که شماره اش را گرفتم و مدارکی که می خواست را تهیه کردم و بعد از آن دوباره با مشخصات یکی دیگر در اسنپ مشغول به کار شدم.
از 14 یا 15 سالگی
نه، ولی کار می کردم و پول داشتم
بچه آخر هستم.
چرا ولی من توجه ای نمی کردم.
بله.
بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار دارد.گفتگو با راننده اسنپ شیطان صفت
رکنا
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است