مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پروازی استثنایی با لوکس ترین جت شخصی


مجله اینترنتی راه ما: شرکت‌های هواپیمایی در دنیا برای مشتریان ویژه خود هواپیما‌هایی خاص طراحی می‌کنند و افراد با صرف هزینه بسیاربالا می‌توانند از پرواز با این هواپیما‌های استثنایی لذت ببرند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 3 ماه پیش
به تازگی از یکی از لوکس‌ترین جت‌های شخصی در دنیا رونمایی شده که دارای اتاق نهارخوری، صندلی‌های ویژه با قابلیت تبدیل به تخت و معماری شگفت انگیز مانند هتل‌های پنج ستاره است.
این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی کریستال اسکای کروز با ظرفیت ۸۸ مسافر ساخت شرکت هواپیمایی بوئینگ و از رسته هواپیما‌های بوئینگ LR۲۰۰-۷۷۷ است؛ قیمت بلیط هر نفر برای پرواز با این هواپیما حدود ۱۸ هزار دلار است.
هواپیمای کریستال اسکای می‌تواند بدون توقف به مدت ۱۹ و نیم ساعت پرواز کند و مسافران به مناطق مختلف دنیا برساند، در این هواپیما غذا‌ها تازه تهیه می‌شوند و 2آشپزخانه در آن وجود دارد که برترین سرآشپز‌ها در آن خوراک‌های متنوع برای مسافران آماده می‌کنند.
امکان استحمام برای مسافران از جمله دیگر امکانات منحصربه فرد این هواپیما است. سازندگان کریستال اسکای هدف از ساخت و راه اندازی این خط هوایی استثنایی را ایجاد صنعت گردشگری هوایی لوکس و مدرن نامیده اند.
وجود تلویزیون‌های زیاد با صفحه نمایش بزرگ، اتصال به شبکه اینترنت Wi-FI و هدست‌های شخصی جذابیتی منحصر به فرد برای مسافران این هواپیما ایجاد کرده است.
معماری مدرن این هواپیما امکان مشاهده بخش وسیعی از آسمان را به نسبت هواپیما‌های عادی به مسافران می‌دهد و از آن می‌توان برای سفر‌های توریستی گروهی به دورافتاده‌ترین مناطق جهان استفاده کرد.
با وجود هزینه بالای بلیط پرواز با این هواپیما، اما مقامات شرکت کریستال اسکای امیدوار هستند استقبال خوبی از ایده سفر‌های توریستی با هواپیما‌های گرانقیمت انجام شود.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است