Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

پارکی در نعمت آباد پاساژ شد


مجله اینترنتی راه ما: عضو شورای اسلامی شهر تهران از تبدیل شدن پارکی در محله نعمت آباد در منطقه 19 به پاساژ و نمایشگاه ماشین خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 2 ماه پیش
سید محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی شورای شهر تهران که دیروز ( چهارشنبه ) برگزار شد، با اشاره به تبدیل پارک محله نعمت آباد در منطقه 19 به نمایشگاه اتومبیل و پاساژ اظهار کرد: پارکی که در محله پاسداران منطقه نعمت آباد و خلازیر است، وقفی بوده و شهرداری به دلایلی اجاره این پارک را پرداخت نکرده است و در حال حاضر به پاساژ و نمایشگاه ماشین تبدیل شده است. اوقاف زمین‌های فراوانی را برای تبدیل به این گونه مکان‌ها دارد و ما شاهد اتفاقات ناگواری در این منطقه هستیم.
میرلوحی در ادامه با اشاره به گزارش‌های حاکی از آمارهای شورای چهارم اظهار کرد: فرمانداری در دوران شورای چهارم به 600 مصوبه ایراد وارد کرده بود و با توجه به اینکه در مجموع در شورای چهارم 532 مصوبه وجود داشت، از این تعداد 462 مصوبه بدون ایراد بود و فرمانداری از این تعداد فقط به 70 مورد ایراد گرفته است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: 15 مصوبه در شورای چهارم در هیئت حل اختلاف قرار گرفته بود که این رویکرد باید در شورای پنجم مشخص شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است