مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فرستادن کمک به مردم میانمار با کشتی


مجله اینترنتی راه ما: رئیس سازمان امداد و نجات از احتمال ارسال کمک‌های ایران به مسلمانان میانمار از طریق دریا و با کشتی خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 3 ماه پیش
مرتضی سلیمی، با اشاره به توقف موقتی ارسال محموله کمک‌های ایران به مقصد بنگلادش برای مسلمانان میانمار اظهار داشت: محموله سوم هلال احمر ایران به وزن 30 تُن برای ارسال آماده و حتی در فرودگاه نیز بارگیری شد که متاسفانه بنگلادش مجوز لازم را برخلاف هماهنگی‌های قبلی صادر نکرد.
سلیمی درباره علت عدم ارسال محموله‌های ایران برای مسلمانان میانمار ادامه داد: مسئولان بنگلادش مدعی هستند که فرودگاه آنان کوچک است و امکان خالی کردن محموله‌ها را ندارند.
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به تهیه 160 تُن کمک‌های کشورمان برای ارسال به میانمار عنوان کرد: تاکنون 70 تن از این محموله‌ها به بنگلادش ارسال شده است و با توجه به مشکلات ارسال هوایی کمک‌ها، درصدد هستیم تا با برگزاری جلسه ای با محوریت حجت‌الاسلام معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر شرایط ارسال محموله‌های ایران با کشتی را بررسی کنیم.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هم اکنون به جز محموله آماده شده برای ارسال جهت مسلمانان میانمار، کمک های نقدی نیز از طرف هموطنانمان صورت پذیرفته است که اگر با این مبالغ بخواهیم ملزومات مورد نیاز مسلمانان روهینگیایی را تهیه کنیم مسلماً مقدار کمک‌ها بسیار خواهد شد و ارسال با کشتی نیز متعاقباً گزینه مناسب‌تری خواهد بود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است