مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سرقت از طلا فروشی با شکافتن سقف حلبی


کارآگاهان پلیس درتعقیب دزدانی هستند که پس از سوراخ کردن سقف حلبی یک طلا فروشی، مقداری از طلا وجواهرات موجود را به سرقت برده و گریخته‌اند.

منتشر شده در تاریخ 1396/07/12 - 3 ماه پیش
روزنامه ایران: کارآگاهان پلیس درتعقیب دزدانی هستند که پس از سوراخ کردن سقف حلبی یک طلا فروشی، مقداری از طلا وجواهرات موجود را به سرقت برده و گریخته‌اند.
راز این سرقت صبح دوشنبه 10مهر، هنگامی فاش شد که صاحب طلافروشی وارد مغازه‌اش درشهرمینودشت-استان گلستان- شد.
با اعلام این سرقت به مأموران انتظامی، تیمی از نیروهای پلیس آگاهی در محل حادثه حضور یافته و تحقیق در این باره را آغاز کردند.شواهد نشان می‌داد دزدان، نیمه شب با سوراخ کردن سقف وارد جواهر فروشی شده‌اند. هنوز میزان دقیق طلاهای به سرقت رفته مشخص نیست و بررسی‌ها در حال انجام است.
سیدداوود حسینی فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت در این باره گفت: «در بررسی‌ها دریافتیم متأسفانه مسائل ایمنی در طلافروشی رعایت نشده بود و این محل از ایمنی لازم برخوردار نبوده است.به همین خاطر دزدان براحتی وارد آنجا شده و نقشه سرقت را اجرا کرده‌اند. در حال حاضر تلاش برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان ادامه دارد.»
وی در پایان اظهارکرد:« با توجه به اینکه صاحب طلافروشی روز پنجشنبه مغازه خود را تعطیل  و صبح دوشنبه مراجعه کرده و از سرقت باخبر شده است، از زمان دقیق وقوع سرقت اطلاعی نداریم.با این حال کارآگاهان در حال بررسی پرونده ازابعاد مختلف هستند.»
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است