Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

تربیت منحصر به آموزش و پرورش نیست


کاشمر- مدیر کل آموزش و پرورش کاشمر گفت: تربیت منحصر به آموزش وپرورش نیست و هیچ کشور و دولتی به تنهایی نمی تواند بار آموزش وپرورش را به دوش بکشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 3 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، علی طاهریان بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کاشمر از ماه مهر به عنوان  بهار دانش و نوروز دانش نام برد و اظهار کرد: اعتقاد داریم مهر یک نوروز وجشن ملی است، زیرا همه مردم و آحاد جامعه به آن مرتبط هستند.
وی  با بیان اینکه در امور تربیتی وآموزشی  همه درگیر هستند وتربیت دانش آموزان متاثر از تصمیمات و رفتار اجتماعی وخانواده هاست افزود: با توجه به تقارن مهر باماه محرم ،  مهر امسال بنام (مهرحسینی) نامگذاری شده است و از این تقارن و بازگشایی مدارس در جهت شناساندن ومعرفت قیام عاشورا استفاده خواهیم کرد.
مدیر کل آموزش و پرورش کاشمر گفت:در مهر امسال سه زنگ در مدارس نواخته خواهد شد که زنگ مهربه مناسبت آغاز سال تحصیلی، زنگ ایثار به مناسبت تقارن مهر باهفته دفاع مقدس وترویج روحیه وفرهنگ ایثار وشهادت وزنگ نماز بخاطر الهام بخشیدن وتاکید برعبودیت بندگان خدا در برابر باری تعالی است.
وی ادامه داد: همه باید نسبت به وسعت حوزه آموزش وپرورش ودغدغه های فراوان آن، تاثیرات گوناگون آن براجتماع و زندگی خصوصی و اجتماعی انسان ها و هجمه های فراوانی که نسل جوان با آن روبروست،  حساس باشند و دست به دست هم در کار آموزش وپرورش پیش روند.
طاهریان روز اول مهر را نماد همدلی و وحدت همه مسئولین شهرستان دانست و افزود: هیچ کشور و دولتی به تنهایی نمی تواند بار آموزش وپرورش را به دوش بکشد و درهمه کشورها آموزش و پرورش اصل است، همه ما هم به لحاظ آموزشی ورفتاری و هم از لحاظ پشتیبانی ها باید در کنار آموزش وپرورش باشیم.
گفتنی است در پایان جلسه شورای اداری شهرستان از دو دانش آموز افتخار آفرین کاشمر تجلیل شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است