مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دهلران تحت پوشش برنامه های پلیس در ایام اربعین قرار می گیرد


ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با تاکید بر لزوم جانمایی مناسب برای موکب های اربعین، گفت: مسیر تردد زائران اربعین در دهلران تحت پوشش برنامه های پلیس قرار خواهد گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی شهرستان دهلران امروز به منظور برنامه ریزی و تدارک ویژه برای اربعین حسینی از پاسگاه های انتظامی مسیر تردد زائران در این شهرستان بازدید کرد.
سرهنگ منوچهر مکی در این بازدیدها اظهار داشت: در ایام اربعین محور های مواصلاتی این شهرستان از سوی مأموران انتظامی تحت کنترل و نظارت قرار می ‌گیرد و تمهیدات لازم در همین زمینه اندیشیده شده است.
وی با بیان اینکه تمام نواقص و نیازمندی‌های این محور به راه و شهرسازی و سازمان راهداری اعلام‌ شده و تا اربعین رفع مشکل خواهند شد، تصریح کرد: پلیس راه‌های ارتباطی بین دهلران و استان خوزستان در حوزه استحفاظی خود را تحت کنترل و مدیریت قرار می‌دهد.
وی با تأکید بر اینکه محل استقرار موکب‌ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند، گفت: همکاری مردم و دستگاه‌ها با پلیس موجب ایجاد نظم، امنیت و آرامش بدون حادثه در ایام اربعین خواهد شد.
سرهنگ مکی با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت‌ها برای نظم و امنیت در محور های مواصلاتی شهرستان دهلران استفاده می‌شود، از سازمان امداد و نجات خواست نیرو و تجهیزات لازم را برای امدادرسانی به حادثه دیدگان در محل تردد زائران مستقر کنند.
وی ادامه داد: در ایام اربعین به‌ صورت شبانه روزی مسیر تردد زائران اربعین پایش و کنترل می‌شود و رانندگان باید از هرگونه عجله و شتاب خودداری کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان عنوان کرد: در این ایام گشت های محسوس و نامحسوس برای نظارت بر تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی شهرستان مستقر خواهند شد.
سرهنگ مکی در پایان تصریح کرد: پلیس با تمام توان و امکانات در راستای تأمین امنیت تلاش خواهد کرد تا زائران سفری امن و ایمن داشته باشند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است