مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بخش خدمات به بیماران سکته مغزی در گناباد راه اندازی می شود


گناباد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بزودی بخش خدمات سکته مغزی در بیمارستان علامه بهلول گناباد راه اندازی خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، رضا احمدی بعدازظهر یکشنبه در جلسه روز اورژانس که در مرکز مدیریت بحران شهرستان گناباد برگزار شد اظهار کرد: مدیریت خدمات سکته های قلبی در گناباد نیازمند جذب متخصص و بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل زیرساخت ها از جمله تامین دستگاه آنژیوگرافی است و بخش سکته مغزی نیز بزودی  راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: مرکز فوریت های پزشکی گناباد با ۱۵ پایگاه در نقاط شهری و جاده های شهرستان های گناباد و بجستان برای خدمات رسانی به بیماران و مصدومان سوانح جاده ای فعال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تجهیز و نوسازی ناوگان آمبولانس این شهرستان باعث شده تا سرعت عمل کارکنان اورژانس گناباد و بجستان در رسیدن به محل حادثه از میانگین کشوری  بیشتر شود.
احمدی افزود: تمامی تلاش پرسنل اورژانس گناباد ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن به مردم است که در همین راستا طی پنج ماهه اول سال بیش از چهار هزار ماموریت توسط اورژانس این شهرستان صورت گرفته است.
وی با اشاره به توافقات در خصوص اورژانس هوایی گناباد اظهار کرد: مشکل اصلی در راه اندازی اورژانس هوایی گناباد با توجه به اهمیت منطقه تامین بالگرد می باشد که رایزی های لازم در این خصوص صورت گرفته و در صورت خرید بالگرد توسط سازمان اورژانس کشور این مهم نیز اتفاق خواهد افتاد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت گناباد اورژانس هوایی این شهرستان توانایی پوشش دست کم ۵۰۰ هزار نفر را در جنوب خراسان رضوی خواهد داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است