مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

والورده: وراتی؟ نمی‌توانم در مورد بازیکن تیم دیگری صحبت کنم/ بازیکنان زیادی نیستند که بتوانند مسی را مهار کنند


مجله اینترنتی راه ما: سرمربی بارسا از تیمی که در اختیار دارد ابراز رضایت کرد و ترجیح داد در مورد هافبک ایتالیایی PSG صحبتی نکند.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
ارنستو والورده که با قراردادی دو ساله هدایت تیم فوتبال بارسلونا را بر عهده گرفته و جانشین لوئیس انریکه در این تیم شده است، در کنفرانس خبری امروز (یکشنبه) خود گفت: برای من مهمترین چیز تلاش برای شناخت بهتر از بازیکنان است.
وی در خصوص شایعاتی که این روزها در مورد احتمال پیوستن هافبک ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن به بارسلونا مطرح است، گفت: وراتی؟ اکنون زمان مناسبی برای صحبت در مورد بازیکنی که به ما تعلق ندارد، نیست.
سرمربی آبی‌واناری‌های تصریح کرد: خرید؟ همین حالا بهترین بازیکنان در بارسا هستند. از بازیکنانی که دارم، خیلی راضی هستم. خیلی هم توجهی به اتفاقاتی که بیرون از باشگاه می‌افتد، ندارم و تمرکزم روی اتفاقات داخل باشگاه است.
والورده در مورد میزان رضایت از عملکرد شاگردانش در تمرینات در بازگشت از تعطیلات هم اظهار داشت: از عملکرد بازیکنانم، از سطح کار آنها و تعهدشان رضایت دارم. بازیکنان را در وضعیت روخی خوبی دیدم. حالا باید خود را به مرز آمادگی برسانیم.
وی در تمجید از فوق‌ستاره آرژانتینی تیمش هم گفت: بازیکنان زیادی از تیم‌های حریف نیستند که قادر به متوقف کردن مسی باشند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است