مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برزیل فاتح والیبال قهرمانان بزرگ جهان شد


تیم ملی والیبال برزیل به مقام قهرمانی رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ جهان دست یافت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 4 ماه پیش
ایسنا: در روز پایانی از هفتمین دوره رقابت‌های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان که از بیست و یکم شهریور ماه و با حضور شش تیم برتر جهان در سال ۲۰۱۷ و به میزبانی دو شهر ناگویا و اوساکا در ژاپن برگزار می‌شود، تیم ملی والیبال برزیل در پنجمین و آخرین دیدارش رو در روی میزبان قرار گرفت و در پایان با ارائه یک بازی برتر توانست سه بر صفر چشم بادامی ها را در میان تشویق های پرشور هوادارانش مغلوب قدرت خود کند و برای پنجمین بار به مدال طلای جام قهرمانان بزرگ جهان دست یابد.
شاگردان رنان دال زاتو در سه ست پیاپی و با امتیاز های ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۲ توانستند به پیروزی دست یابند و با کسب پنجمین قهرمانی در این تورنمنت بیشتر از همیشه دست نیافتنی تر شوند.
سلسائو در پایان با چهار برد و یک شکست موفق شد بالاتر از ایتالیا در رده نخست جدول رده بندی قرار گیرد تا پس از قهرمانی در المپیک، ناکامی در لیگ جهانی را با یک قهرمانی ارزشمند جبران کند.
شاگردان یوچی ناکاگایچی در تیم ژاپن هم با پنج شکست و بدون برد و کسب تنها یک ست آن هم برابر ایتالیا در قعر جدول رده بندی قرار گرفتند.
در پایان این دیدار لوکاس سات کمپ، سرعتی زن تیم برزیل با ۱۶ امتیاز عنوان امتیاز آورترین بازیکن میدان را از آن خود کرد و در سوی دیگر میدان ایسای اوتاکه ۱۰ را برای چشم بادامی ها کسب کرد.
در دیگر دیدارهای امروز (یکشنبه)، ایتالیا سه بر یک آمریکا را شکست داد و ایران سه بر دو فرانسه را مغلوب کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است