مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پای وزارت نفت در کفش وزارت نیرو


پس از آنکه تمامی برنامه ریزی های مجموعه وزارت نفت در بخش برق با عدم صدور مجوز در مجموعه وزارت نیرو به بن بست خورد، به نظر می رسد وزارت نفت شانس خود را در دیگر بخش ها نیز امتحان می کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: پس از آنکه سال گذشته شاهد امضای تفاهم نامه هایی در زمینه تولید و صادرات برق در مجموعه وزارت نفت بودیم، امسال وزارت نفت به موضوع "بهره وری آب" ورود کرده و در راستای فرهنگ سازی مصرف آب، اقدام به برگزاری مسابقه ای با این عنوان کرده است.
ورود سال گذشته وزارت نفت به امضای مستقیم تفاهم نامه های تولید و صادرات برق با شرکت های متقاضی سرمایه گذاری در این بخش، در حالی که مسئولیت این موضوع کاملا با مجموعه وزارت نیرو بوده، حرف و حدیث های متعددی را به وجود آورد. حتی وزیر وقت نیرو رسماً اعلام کرد که "هیچ نهادی جز وزارت نیرو نمی تواند در بخش برق برنامه ریزی و اقدام به عقد قرارداد کند."
در نهایت تمامی برنامه ریزی های مجموعه وزارت نفت در بخش برق با عدم صدور مجوز در مجموعه وزارت نیرو به بن بست خورد. امسال به نظر می رسد وزارت نفت شانس خود را در دیگر بخش ها نیز امتحان می کند و اخیراً اقدام به برگزاری مسابقه در زمینه "بهره وری آب" کرده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است