مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کارگردان آن، دراکولا را می سازد


مجله اینترنتی راه ما: تهیه‌کنندگان نسخه تازه «دراکولا» که با فیلمساز دیگری قرارداد بسته بودند، در یک تغییر لحن ناگهانی، اندی موچیتی را به عنوان کارگردان آن انتخاب کردند! اهل فن می‌گویند دلیل اصلی این انتخاب، موفقیت عظیم مالی «آن» در جدول گیشه نمایش سینماهاست.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
تهیه‌کنندگان دراکولا امیدوارند لمس جادویی موچیتی در درام ترسناک آن، باعث موفقیت فراوان مالی و انتقادی فیلم آنها هم بشود. دراکولای جدید بازسازی نسخه کلاسیک مجموعه فیلم دراکولایی تاریخ سینما Cinema نیست. داستان این فیلم، به نوعی مقدمه و پیش درآمدی بر داستان زندگی کنت دراکولاست. به این ترتیب، ماجراهای این فیلم به دورانی قبل از شروع داستان مجموعه فیلم‌های دراکولایی برمی‌گردد. با این حال، فیلمنامه دراکولا براساس داستان کلاسیکی نوشته شده که برام استوکر دو قرن قبل نوشت. داستان دراکولای تازه در سال 1868 اتفاق می‌افتد که طی آن برام استوکر 21ساله یک موجود شیطانی را ملاقات می‌کند. به دنبال این دیدار، مرد جوان در برج یک شهر باستانی به دام می‌افتد. اتفاقات پیش‌بینی نشده و ناگواری برای برام استوکر در این مکان رخ می‌دهد.
کمپانی پارامونت برای تولید این فیلم، بودجه‌ای 70 میلیون دلاری در نظر گرفته و مایل است ایفای نقش کاراکتر اصلی را به دست یکی از بازیگران سرشناس سینما بسپارد، اما موچیتی برعکس مدیران پارامونت، به دنبال یک چهره جوان و تازه وارد برای این نقش است. او که علاقه‌ای به استفاده از بازیگران ستاره برای فیلم‌هایش ندارد، به کمپانی پارامونت گفته جذابیت دراکولای تازه در این است که یک چهره ناشناس آن را جلوی دوربین بازی کند. به نوشته نشریه ورایتی، بعید به نظر می‌رسد مدیران پارامونت روی حرف موچیتی حرفی بزنند. تماشاگران سینما فیلم‌های دراکولایی را با نام کریستوفر لی می‌شناسند. رسانه‌های گروهی که اطلاعی از نام کارگردان اصلی فیلم ندارند، سخت به دنبال آن هستند که از نام او پرده‌برداری کنند! درام ترسناک «آن» به کارگردانی اندی موچیتی آرژانتینی‌تبار چند روز قبل روی پرده سینماهای جهان رفت...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است