مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اعلام آمادگی عربستان برای ارائه کمک‌های غذایی و دارویی به قطر


مجله اینترنتی راه ما: وزیر خارجه عربستان با تاکید مجدد بر اینکه قطر باید به خواست‌های مطرح شده از سوی کشورهای تحریم کننده پاسخ مثبت دهد، اعلام کرد، کشورش حاضر است کمک‌های غذایی و دارویی به قطر بفرستد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از سایت النشرة، عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان با اعلام آمادگی کشورش برای ارسال کمک به دوحه گفت:‌ ما برای ارسال کمک‌های غذایی و دارویی به قطر در صورت نیاز این کشور آماده هستیم.
الجبیر تاکید کرد: هدف از اقدامات علیه دوحه ارسال این پیام جدی به برادرانمان در قطر است که ادامه دادن به سیاست حمایت از افراط‌گرایی و تروریسم و نیز سیاست تحریک و دخالت در امور داخلی سایر کشورها، مساله‌ای غیر قابل پذیرش بوده و باید متوقف شود.
وزیر خارجه عربستان افزود: ما امیدواریم که خرد و تعقل حاکم شود، پیش از این توافقنامه ریاض در سال ۲۰۱۴ برای حل اختلافات به امضا رسید اما به شکل خوبی اجرا نشد، اکنون اقداماتی که برای ارسال این پیام به برادران قطری در پیش گرفته شده، در راستای تاکید بر لزوم پاسخ مثبت قطر به این خواسته‌ها و موافقت با آنهاست.
الجبیر ادامه داد: ما بر این باوریم که این خواسته‌ها در راستای منافع دوحه است. همه ما از تروریسم و افراط‌گرایی زیان می‌بینیم و این مسایل تاثیر منفی بر همه از جمله خود قطر خواهد داشت...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است