مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

با اعلام هیات مدیره؛ منصوریان ماندنی شد


مجله اینترنتی راه ما: اعضای هیات مدیره استقلال تصمیم گیری درباره منصوریان را به آینده موکول کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال Esteghlal در مورخ 26 شهریورماه تشکیل و در خصوص نتایج اخیر تیم استقلال بحث و تبادل نظر گردید. در این جلسه پس از استماع گزارش مدیرعامل و بررسی گزارش کارشناسان و پیشکسوتان باشگاه، اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند به جهت اهمیت موضوع تحقیقات مفصل تری صورت پذیرفته و تصمیم نهایی و گزارش اقدامات بعد از مسابقه هفته هفتم اتخاذ و به اطلاع هـواداران که مالکان اصلی باشگاه هستند رسانده شود.
اعضای هیات مدیره با مشورت پیشکسوتان باشگاه اعلام داشتند که هرگونه تصمیم عجولانه قبل از مسابقه هفته هفتم به نفع باشگاه استقلال نخواهد بود. در حال حاضر تیم استقلال احتیاج به آرامش داشته و اعضای هیات مدیره با هـمراهـی پیشکسوتان باشگاه از هـیچ گونه کوششی در جهت پیروزی و سربلندی تیم استقلال دریغ نخواهند کرد و از هـواداران عزیز درخواست می نماید به تیم محبوب خود کمک کنند تا از این مرحله سربلند بیرون بیاید.
در این جلسه اعضای کمیته فنی باشگاه انتخاب و اسامی ایشان در جلسه روز شنبه هفته آینده رسما اعلام خواهد شد.
به این ترتیب جلسه اعضای هیات مدیره با ابقای منصوریان به پایان رسید و اعضای هیات مدیره بی آنکه توضیحی پیرامون کنار گذاشتن اعضای کادرفنی و بازیکنان ارائه کنند، پایان جلسه را اعلام کردند.
رضا افتخاری روز جمعه اعلام کرده بود که به شرایط استقلال رسیدگی خواهد کرد اما در این بیانیه ای اشاره ای به هیچ یک از تصمیمات وعده داده شده، نشد.
مدیران استقلال در شرایطی همچنان مشغول کلی گویی هستند که این تیم در رده 15 جدول قرار دارد و ساعاتی قبل دو بازیکن تاثیر گذار این تیم از لیست آبی ها به صورت غیر رسمی کنار گذاشته شدند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است