مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نقدها و نمرات PES 2018 منتشر شدند


چند روزی است که از عرضه‌ی رسمی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer می‌گذرد. به همین مناسبت هم نقدها و نمرات Pro Evolution Soccer 2018 منتشر شده‌اند. منتقدان مثل یکی دو سال گذشته، بازخورد خوبی نسبت به بازی داشته‌اند و می‌گویند که پرو ۲۰۱۸ یک بازی فوتبال سرگرم‌کننده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: چند روزی است که از عرضه‌ی رسمی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer می‌گذرد. به همین مناسبت هم نقدها و نمرات Pro Evolution Soccer 2018 منتشر شده‌اند. منتقدان مثل یکی دو سال گذشته، بازخورد خوبی نسبت به بازی داشته‌اند و می‌گویند که پرو ۲۰۱۸ یک بازی فوتبال سرگرم‌کننده است.
شرکت کونامی همان روند اصلی مجموعه را در پرو ۲۰۱۸ ادامه داده است؛ یعنی بازی هنوز هم ساختار و روند آرکیدی خود را ادامه داده است. این موضوع به مذاق بیشتر منتقدان خوش آمده، ولی آن‌ها به این نکته هم اشاره کرده‌اند که روند آرکیدی پرو ۲۰۱۸ با واقعیت فاصله‌ی بسیاری دارد.
در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از نقدها و نمرات پرو ۲۰۱۸ را بخوانید:
IGN: نمره‌ی ۹.۲ از ۱۰
«چه بخواهید آنلاین بازی کنید و چه آفلاین، بازی تا دل‌تان بخواهد بخش‌های مختلفی در مقابل‌تان می‌گذارد. روی بازی وقت بگذارید و حس خوب پیروزی و رضایت را از بازی می‌گیرید. پرو مثل سال‌های گذشته سطحی از کیفیت را ارایه داده که سایر بازی‌های ورزشی باید سعی کنند و به آن برسند.»
MetroGameCentral: نمره‌ی ۹ از ۱۰
«برخی اوقات تصور می‌کنید که بازی هیچ فرقی با سال گذشته نکرده است، ولی روند بازی آرام‌تر شده و کنترل هم بهتر شده است تا پرو ۲۰۱۸ به بهترین شماره‌ی این مجموعه تبدیل شود.»
TheSixthAxis: نمره‌ی ۸ از ۱۰
«پرو ۲۰۱۸ یک بازی فوتبال عالی است که در تمام بخش‌های خود سرگرم‌تان می‌کند. روند بازی آرام نمی‌شود و به همین خاطر خسته کننده نیست. کونامی امسال یک بازی فوتبال بسیار خوب ساخته است، ولی مشکلاتی مثل گزارش بسیار ساده و هوش مصنوعی احمقانه و کاری می‌کند که از رقیب جلو نزند.»
Gadget 360: نمره‌ی ۷ از ۱۰
«روند بازی هدف-محور پرو یک شمشیر دو لبه است. به همین دلیل است که بازی کردن پرو هیجان‌انگیز است، چون جشنواره‌ی گل راه انداختن هیجان انگیز است، ولی همین موضوع هم کاری کرده است که بازی در بهترین حالت هم غیرواقعی باشد. پس از آن هم به مشکل لایسنس می‌رسیم که هر سال بدتر می‌شود.»
می‌توانید در ادامه، بقیه‌ی نمرات داده شده به PES 2018 را ببینید. این بازی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۳، پلی‌استیشن۴ و کامپیوتر عرضه شده است.
IGN: نمره‌ی ۹.۲ از ۱۰JVL: نمره‌ی ۱۸ از ۲۰MetroGameCentral: نمره‌ی ۹ از ۱۰Game Informer: نمره‌ی ۸.۸ از ۱۰Xbox Achievments: نمره‌ی ۸۲ از ۱۰۰GamesRadar: نمره‌ی ۴ از ۵GameSpot: نمره‌ی ۸ از ۱۰The Sixth Axis: نمره‌ی ۸ از ۱۰Forbes: نمره‌ی ۷.۷ از ۱۰Gadget 360: نمره‌ی ۷ از ۱۰
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است