مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سفیر عراق در ایران: رهبر معظم ایران پدر وحدت شیعه و اهل سنت است


مجله اینترنتی راه ما: سفیر عراق در ایران در سفرش به استان مازندران گفت: نزدیکی روابط ایران و عراق از بین رفتنی نیست و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پدر وحدت شیعه و اهل سنت است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: به نقل از العالم، راجح الموسوی، گفت: زمانی که در ایرانم احساس می‌کنم در کشور خودم هستم. برخی از کشورها تلاش می‌کنند تا به روابط ایران و عراق لطمه وارد کنند زیرا می‌دانند که نزدیکی این دو کشور به قدرت‌شان در منطقه می‌افزاید و نزدیکی روابط ایران و عراق از بین رفتنی نیست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پدر وحدت شیعه و اهل سنت است و طرفداران زیادی در جهان اسلام دارد، گفت: رهبر انقلاب اسلامی ایران تنها برای ایران نیست بلکه برای تمام مسلمانان است و در حمایت از مسلمانان میانمار سخنان بسیار خوبی داشت. از خدا می‌خواهیم که او را حفظ کند.
وی در رابطه با زیارت اربعین گفت: زیارت اربعین امام حسین (ع) روابط ایران و عراق را دو چندان کرد و این از برکات امام حسین (ع) است.
الموسوی در ادامه با اشاره به اینکه زائران حسینی نعمتی برای عراق هستند و ما برای پذیرایی از این زائران تمام تلاش‌مان را می‌کنیم، افزود: زمینه‌هایی برای خدمات رسانی به زائرانی که از استان مازندران برای شرکت در مراسم اربعین می‌آیند، وجود دارد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است