مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بلومبرگ: ترامپ در نشست سازمان ملل به دنبال متحدان بیش‌تر برای مقابله با ایران است


مجله اینترنتی راه ما: خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی با اشاره به آغاز نشست مجمع عمومی سازمان اعلام کرد که ترامپ از این فرصت برای دیدار با رهبران جهان و یارگیری برای مقابله با ایران و برنامه‌ هسته‌ای کره شمالی بهره خواهد برد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: بنا بر این گزارش خواسته‌ ترامپ Trump از جامعه‌ بین‌المللی در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل مشخص است: در کنار ما برای مقابله با ایران بایستید. با توجه به این‌که حدود 200 رهبر جهان این هفته به نیویورک سفر خواهند کرد، ترامپ آن را یک فرصت عالی برای مقابله با ایران و کره شمالی می‌داند.
به نوشته بلومبرگ، مقابله با برنامه‌ هسته‌ای ایران و کره شمالی بدون شک اصلی‌ترین محور برنامه‌ ترامپ در مجمع عمومی خواهد بود.
دولت ترامپ تلاش می‌کند تا توافق هسته‌ای که دولت اوباما با ایران امضاء کرده است را اصلاح کند.
خبرگزاری بلومبرگ پیش‌تر نیز گزارش داده بود که رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا و دیگر دیپلمات‌های ارشد این کشور در تلاشند تا رضایت مقامات اروپایی برای از سر گیری مذاکرات هسته‌ای با ایران را جلب کنند.
این در حالی است که مقامات اروپایی همواره تاکید کرده‌اند که از مذاکرات مجدد برای اصلاح برجام حمایت نمی‌کنند.
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان پیش‌تر تاکید کرده است که برجام قابل مذاکره دوباره نیست و برجام "بهتر" خیال خام است. آمریکا به جای آسمان ریسمان بافتن شروع به پایبندی به برجام کند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است