مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شهر تهران نیازمند فکر نو است


مجله اینترنتی راه ما: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نیازمند فکرنو و نیروهای با انگیزه هستیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: محمد علیخانی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران؛ در خصوص انتقادات اعضای شورا به انتصابات نجفی در شهرداری اظهار داشت: در دولت به اندازه کافی افراد بازنشسته و سن بالا وجود دارد و انتظار داریم که حداقل این اتفاق در شهرداری تهران تکرار نشود و از نیروهای جوان، خوش فکر و به روز استفاده شود.
وی افزود: همیشه جوانان پشتوانه لیست اصلاحات بودند، بنابراین اگر به آن‌ها توجه نشود، موجب یأس و ناامیدی کسانی می‌شود که به این لیست رای دادند و خواستار تغییر بودند.
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان داشت: بنایراین در شرایط فعلی در شهر تهران با وجود تمام مشکلات، نیاز داریم که فکرهای نو و نیروهای با انگیزه در صدر کار باشند و امیدواریم با تذکراتی که داده شده این موارد در دستور کار شهردار قرار گیرد.
علیخانی در رابطه با حضور بانوان در پست‌های مدیریتی شهرداری تهران گفت: تا امروز که 6 نفر از معاونان شهردار مشخص شدند، از حضور بانوان در پست‌های مدیریتی شهرداری خبری نیست، لازم است که از بانوان هم در شهرداری استفاده شود.
وی گفت: اعضای شورا سیاست‌های کلی خود را برای انتصاب افراد در سمت‌های مختلف به شهردار ارائه دادند و در برخی موارد هم افرادی به شهردار پیشنهاد می‌شوند، اما در این زمینه تصمیم نهایی را نجفی شهردار تهران می‌گیرد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است