مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آماده‌باش نیروهای امداد و نجات هلال احمر تهران در آخرین روزهای تعطیلات تابستانی


مجله اینترنتی راه ما: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از آماده باش نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر در آخرین هفته از تعطیلات تابستانی خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: رحسین کتابدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: محورهای استان تهران که نقطه اتصال چند استان پر تردد، به ویژه استان های شمالی کشورمان است، هر ساله و در هفته پایانی فصل تابستان، شاهد به اوج رسیدن مسافرت های هموطنان و افزایش ترددهای جاده ای و در پی آن افزایش سوانح جاده ای و ترافیکی هستیم که ضروری است در طول این مدت با افزایش توان عملیاتی خود، تمام نیروها را برای پاسخگویی مناسب به سوانح احتمالی آماده کنیم.
کتابدار اضافه کرد: 10 هفته از آغاز طرح امداد و نجات تابستانی را پشت سر گذاشته و با تلاش نجاتگران کادر و داوطلب هلال احمر استان تهران، خدمات امدادی مختلفی را به هموطنان و در طول محورهای استان ارائه داده ایم.
وی گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام شد و با هماهنگی معاونت امداد و نجات هلال احمر استان مقرر شد از امروز تا پایان فصل تابستان، تمامی نیروهای عملیاتی امداد و نجات مستقر در پایگاه های ثابت و سیار سراسر استان تهران، در آماده باش کامل باشند.
کتابدار ادامه داد: تمامی عوامل حاضر در پایگاه های امداد و نجات، اعم از جاده ای و کوهستان در سراسر استان تهران، در آماده باش کامل هستند تا خدمات امدادی خود را در بهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن به هموطنان ارائه کنند.
مسافران و رانندگان در مواجهه با حوادث Accidents جاده ای با شماره تلفن 112 هلال احمر تماس بگیرند
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران خاطر نشان کرد: توصیه ما این است که هموطنان و به خصوص رانندگان، ضمن رعایت موارد ایمنی و مقررات رانندگی، در زمان مواجهه با حوادث و سوانح ترافیکی، خونسردی خود را حفظ کرده و جهت دریافت خدمات امداد و نجات مورد نیاز و اعزام امدادگران و نجاتگران مستقر در نزدیکترین پایگاه های امداد و نجات هلال احمر، با شماره تلفن 112 هلال احمر تماس حاصل کنند.
کتابدار در پایان این خبر تصریح کرد: پیشنهاد ما به رانندگان این است که کیف کمک های اولیه را در خودروی خود به همراه داشته باشند تا در صورت بروز حوادث و تا رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه، از لوازم این کیف استفاده کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است