مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برای نخستین بار، یک زن به عنوان شهردار گتوند انتخاب شد


مجله اینترنتی راه ما: صدیقه میری به عنوان شهردار گتوند انتخاب شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: صدیقه میری امروز پس از اجماع اعضای شورای اسلامی گتوند به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
مهراب سلطانی به سوابق کاری شهردار انتخاب شده گتوند اشاره کرد و افزود: عضویت شورای چهارم شهر اندیمشک، سابقه 2 سال ریاست کمیسیون محیط زیست، عضویت هیئت حل اختلاف مالیاتی به مدت چهار سال و عضویت هیئت امنای خانه مهر بازنشستگان از سوابق کاری سرکار خانم میری است.
وی با اشاره به سوابق تحصیلی شهردار جدید این شهر گفت: صدیقه میری کارشناس ارشد مدیریت دولتی است و چندین گواهینامه معتبر بین المللی در زمینه های مختلف مدیریت شهری، شهرسازی، خدمات شهری، مدیریت گردشگری و اقتصاد شهری را دارد.
رئیس شورای شهر گتوند در ادامه از انتخاب ذوالفقار ابراهیمی به عنوان سرپرست این شهرداری خبر داد و گفت: نامبرده نیز با کسب پنج رای از شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری گتوند انتخاب شد.
ذوالفقار ابراهیمی دارای مدرک کارشناسی جغرافیای برنامه ریزی شهری است و 10 سال سابقه در واحد عمرانی شهرداری گتوند در کارنامه کاری خود دارد. ناظر و مجری ساماندهی ساحل سازی رودخانه کارون، اجرای آب خام، لوله گذاری فاضلاب و آب‌های سطحی، پارک‌های محله، بهسازی و آسفالت معابر و خیابان‌ها و دیگر پروژه‌های شهر گتوند از دیگر سوابق کاری وی بوده است.
شورای شهر گتوند در یکم شهریورماه سال جاری به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت 12گزینه انتخاب شهردار راپس از ارائه برنامه های خود بررسی کرد و در نهایت صدیقه میری به سمت شهردار گتوند و ذوالفقار ابراهیمی به عنوان سرپرست شهرداری گتوند انتخاب شدند. محسن شکری زاده از سال 1390 تاکنون به عنوان شهردار گتوند بوده است. شهر گتوند بیش از 26 هزار نفر جمعیت دارد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است