مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

هجوم مورچه ها به نوزادان دوقلو صحت ندارد


رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس با اشاره به خبر منتشر شده در فضای مجازی نسبت به هجوم مورچه ها به نوزادان دو قلو در این شهرستان گفت: این خبر صحت نداشته و کودکان به هنگام پیدا شدن در سلامت کامل بودند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
دکتر غلامعباس بیان داشت: 25 مرداد ماه امسال حوالی ساعت 17 و30 تا 18 یکی از همراهان بیمار در اورژانس این بیمارستان متوجه صدای گریه نوزاد از پارکینگ اورژانس می شود.
وی با بیان اینکه فاصله پارکینگ تا درب اورژانس 50 متر است و به دلیل همین فاصله کم، همراه متوجه صدای گریه نوزاد شده است افزود: وی پس از مراجعه به پارکینگ با کالسکه حمل نوزادی مواجه می شود که دو کودک در آن قرار داشتند.
مومنی بیان داشت: این فرد بلافاصله مسئولان اورژانس را در جریان گذاشته و کودکان به اورژانس منتقل و توسط پزشک اورژانس معاینه می شوند و پس از آن با توجه به مساعد بودن حالشان در بخش اطفال تا روشن شدن ماجرا بستری می شوند.
این مقام مسئول اظهار داشت: این کودکان بسیار تمیز و به همراه وسایل مورد نیاز در پارکینگ این بیمارستان گذاشته شده بودند و هیچ گونه مشکلی نداشته اند.
دکتر مومنی تصریح کرد: با توجه به پیدا شدن این کودکان در پارکینگ بیمارستان تامین اجتماعی، مراتب به نیروی انتظامی و مسئولان قضایی اطلاع داده شده و پس از صدور گواهی سلامت برای کودکان از سوی پزشکان متخصص و با دستور دادستانی در پنجم شهریورماه جاری در صحت و سلامت کامل تحویل بهزیستی شدند.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس ضمن واکنش نسبت به انتشار خبری دروغین که موجب تشویش و ناراحتی اذهان عمومی شده است گفت: از رها شدن کودکان بسیار ناراحت شدیم اما انتشار اخبار کذب و دروغ در این خصوص از جمله هجوم مورچه ها به کودکان که موجب التهاب و ناراحتی در جامعه شده را به شدت محکوم کرده و از مجاری قانونی پیگیری خواهیم کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است